Express-Miejski.pl

Wypadek w Trzebieszowicach - policja szuka świadków

KPP Kłodzko fot.: KPP Kłodzko

Policjanci z Komisariatu Policji w Lądku-Zdroju szukają świadków wypadku drogowego.

10 grudnia br. o godz. 19.20 w Trzebieszowicach doszło do potrącenia 31-letniego mężczyzny. W wyniku poniesionych obrażeń pieszy zmarł. Policja poszukuje osób, które były świadkami wypadku.

W przypadku posiadania informacji mogących ułatwić ustalenie sprawcy potrącenia, prosimy o kontakty telefoniczny z Komisariatem Policji w Lądku-Zdroju pod numerem telefonu 74 814 62 31 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997 lub komórkowy 112.

KPP Kłodzko

15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Wypadek w Trzebieszowicach - policja szuka świadków

    2011-12-12 19:12:53

    KPP Kłodzko

    Policjanci z Komisariatu Policji w Lądku-Zdroju szukają świadków wypadku drogowego.

  • 2011-12-16 11:39:25

    gość: ~ania

    Chcial dotrzeć do domu i biedny nie doszedł a sprawca/y uciekł tak po prostu jak można teraz z tym żyć. Tomka śmierć wszcząsneła nami on był mlody i miał dla kogo żyć miał i ma synka który już go nie pozna serce sie kraja mi na tą myśl nie wierze że już nie będziemy razem ktoś to wszystko zniszczył odebrał nadzieję.Tomek kochamy Cię

  • 2011-12-16 16:14:31

    gość: ~XXX

    Z tego co wiemy, to gość był pijany bo napił sie w sklepie w Trzebieszowicach. A co do kierowcy,to jak ma z tym żyć? Pijany idiota na pewno wtoczył sie pod auto, a ten w szoku uciekł. I kto tu ma zniszczone życie (tylko kierowca). Powinien odpowiedzieć tylko za to, że uciekł z miejsca wypadku i nie udzielił pomocy. A jeżeli ma synka to powinien z maluchem być w domu nie chlac gdzies po wioskach.

  • 2011-12-16 19:25:21

    gość: ~nieznany

    ty gościu pijany to ty możesz być frajeży zabili dobrego chłopaka i odpowiedzą zato i tyle

  • 2011-12-16 19:36:08

    gość: ~nieznany

    i uważaj na słowa bo mówisz o człowieku co został tragicznie zabity a skąd wiesz że on był pijany a może bronisz tych co go zabili takich jak oni to po wino się wyszczelać pod ścianą.....

  • 2011-12-16 19:33:08

    gość: ~MMMMMMMMMMMMM

    CO?TO TY WIDZE ZE SLEDZISZ WSZYSTKIE KOMENTARZE I WIDOCZNIE COS CIE SUMIENIE GRYZIE JAK MOZESZ TAK PISAC.....JESTES SPRAWCA TEGO WYPADKU KTORY TAK BACZNIE SLEDZISZ BO USPRAWIEDLIWIASZ SIEBIE OBWINIAJAC PIESZEGO.....I TAK CIE ZNAJDA........ZA DUZO MIAL PRZYJACIOL.....DALES/AS PYTANIE CO DO KIEROWCY JAK MA Z TYM ZYC?WIEC ODPOWIEDZ SOBIE SAM ,SAMA.......

  • 2011-12-16 19:40:57

    gość: ~nieznany

    ten kierowca powinien zostać skazany na maksymalną karę jeśli taka jest dla takich jak oni tacy to chyba wogule serca nie mają

  • 2011-12-23 07:48:52

    gość: ~niki

    Taka jest prawda był pijany i tego się nie ukryje, zgadzam się z wypowiedziom XXX, nikt nie wie co by zrobił w takim przypadku...

  • 2011-12-19 17:08:31

    gość: ~nieznany

    Człowiek który to zrobił i nie udzielił pomocy niech się smaży w piekle bo ta osoba nie jest człowiekiem tylko bestią .Nawet jak sobie coś wypił to nie jest temu winien nie takie żule piją i chodzą po drodze .Był po pracy i szedł do domu i nie dotarł a co najgorsze miał w niedzielę spotkać ze swoim trzyletnim SYNKIEM .Cały czas pyta śię gdzie tatuś jest .Ten kto to zrobił niech odpowie za to a nie chowa łba w piasek jak struś .Żal ,Smutek ,Tęsknota

  • 2011-12-17 09:49:06

    gość: ~[*]

    xxx co ty debilu/ko mówisz,to że nawet gdyby Tomasz coś sobie wypił nie zwalniało sprawcy/czyni z udzielenia mu pomocy albo chociaż wezwania pogotowia!!!! a skoro sprawca/czyni był w stanie się jeszcze zatrzymać i nie zwracając uwagi na leżącego Tomka pozbierać części swojego auta to nie był/była w żadnym szoku!!!takiej osobie należy się kara śmierci!!!! zniszczyłeś nam jego rodzinie życie;( [*] Tomasz na zawsze zostaniesz w naszych sercach!!!

  • 2011-12-17 11:00:37

    gość: ~???

    Masz racje ze to w rzadnym stopniiu nie usprawiedliwia,aby uciec z miejsca wypadku ,znajac zycie to wielki ? czy nasza wladza znajdzie winowajce im trzeba na talerzu podac sprawce ,chyba ze wiedza i ukrywaja ,ponieweaz w dzisiejszym czasie jakim zyjemy kasa potafi czynic cuda ,Predzej koledzy odszukaja sprawce niz nasze wladze ,gdyby to byl postawiony na wysokim stanowisku czlowiek i z duza kasa to odrazu by doszli do sprawcy ,a tutaj biedny chlopak to po co sie meczyc? Jestesmy przekonani ze ta sprawa zostanie zatuszowana !!! szkoda tylko chlopaka bo ktos odebral zycie tak mlodej osobie i zabral dziecku ojca ,matce syna ,wiec chce sie zapytac ?jak morderco masz zamiar z takim ciezarem dalej zyc?

  • 2011-12-17 22:26:53

    gość: ~PPPPPPPP

    A złapali juz kierowce???

  • 2011-12-17 22:41:48

    gość: ~89

    niestety nie