Express-Miejski.pl

Pistolet ukrył za piecem

KPP Kłodzko fot.: KPP Kłodzko

Nerwowe zachowanie dwóch mężczyzn zainteresowało partol policji. Okazało się, że 21 i 24 latek mieli przy sobie narkotyki. Teraz mężczyźni staną przed sądem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 23-ej. Policjanci patrolujący pieszo ulice Nowej Rudy zauważyli mężczyzn, którzy na ich widok zaczęli się nerwowo zachowywać. Mundurowi dokonali kontroli osobistej jednego z nich i pod nogawką spodni znaleźli przy nim środki odurzające. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to marihuana. Drugi z mężczyzn podjął próbę ucieczki, jednak policjant w wyniku podjętego pościgu zatrzymał go. Podczas ucieczki mężczyzna chciał pozbyć się woreczków, w których również były środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli w sumie kilkanaście porcji narkotyków, a młodzi noworudzianie trafili do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze przeszukali także ich miejsca zamieszkania, gdzie u 24 - latka znaleźli kilka porcji marihuany, natomiast w mieszkaniu 21-latka w kuchni za piecem znaleźli broń gazową z amunicją oraz kilka porcji środków odurzających i susz grzybków halucynogennych . Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat, natomiast za posiadanie broni bez wymaganego pozwolenia do lat 8.

KPP Kłodzo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA