Express-Miejski.pl

KŁODZKO. Uwaga kierowcy, zmiana organizacji ruchu!

f fot.: UM Kłodzko

Zmiany dotyczą organizacji ruchu na ulicach w centrum Kłodzka. Dodatkowo można już korzystać z otwartego niedawno parkingu przy ulicy Zofii Stryjeńskiej.

Wprowadzono ruch dwukierunkowy na odcinku ul. Łukasińskiego od skrzyżowania z ul. Stromą do skrzyżowania z ul. Kolejową oraz na odcinku ul. Czeskiej od skrzyżowania z ul. Browarną do skrzyżowania z ul. Tumską. Na pozostawionym jednokierunkowym odcinku ul. Czeskiej do skrzyżowania z ul. Browarną przeznaczono lewą stronę jezdni do parkowania równoległego.

Za skrzyżowaniem Czeska/Tumska wyznaczono nowe przejście dla pieszych. Na części ul. Łukasińskiego obowiązuje zakaz parkowania. Jednocześnie władze zachęcają do korzystania z nowootwartego parkingu przy ul. Zofii Stryjeńskiej. Jest on monitorowany systemem nowoczesnych kamer oraz oświetlony. Pozostawienie pojazdu w tym miejscu będzie więc bezpieczne.

Jednocześnie Straż Miejska prosi kierowców o przestrzeganie oznakowania drogowego w obrębie rynku i ulic przyległych. Za łamanie przepisów ruchu drogowego stosowane będą sankcje karne.

Na załączonej mapce zaznaczony został obszar, na którym obowiązywać będzie zmiana organizacji ruchu.

Dave/ UM Kłodzko

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • KŁODZKO. Uwaga kierowcy, zmiana organizacji ruchu!

  2011-11-29 22:13:58

  Dave/ UM Kłodzko

  Zmiany dotyczą organizacji ruchu na ulicach w centrum Kłodzka. Dodatkowo można już korzystać z nowootwartego parkingu przy ulicy Zofii Stryjeńskiej.

 • 2011-11-30 14:17:21

  gość: ~mim

  ostatnio dodany post

  nowo otwartego, nie zaś nowootwartego

REKLAMA


REKLAMA