Policjant z Kłodzka znowu na podium

zawody fot.: KPP Kłodzko

26 listopada 2011 roku, w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyły się coroczne Otwarte Mistrzostwa Policji w Pływaniu.

Udział w nich wzięli przedstawiciele Policji, Straży Pożarnej , Straży Granicznej oraz Służby Więziennej. Na dystansie 100 m stylem grzbietowym nasz kolega asp. sztab. Andrzej Juszczak zajął II miejsce. Również na dystansie 50 m w stylu dowolnym zdobył srebrny medal.

W mistrzostwach uczestniczyło ponad 130 zawodników.
Przypomnijmy, że Andrzej Juszczak od 20-stu lat służy w Policji. Obecnie jest technikiem kryminalistyki w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Posiada na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych , a także sportowych. W 2006 roku w Mistrzostwach Policji MSWiA w Pływaniu i Ratownictwie Wodnym zdobył I miejsce .

W lipcu ubiegłego roku, Andrzej na VIII Międzynarodowych Mistrzostwach Policjantów w Pływaniu Długodystansowym w Kiekrzu zdobył II miejsce na dystansie 3000 m. Natomiast w tym roku Andrzej Juszczak w Kiekrzu zdobył złoty medal. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.