Express-Miejski.pl

Zmiana ruchu na kłodzkich ulicach [foto]

Zmiana organizacji ruchuw Kłodzku fot.: Danielo/express-miejski

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Za kilka dni obchodzić będziemy Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Dla kierowców wiąże się to z utrudnieniami w ruchu drogowym. W Kłodzku od 29 października do 02 listopada planuje się całkowite wyłączenie z ruchu odcinka ul. Korytowskiej od ul. Dusznickiej do ul. Ogrodowej.

Funkcjonariusze pełniący w tym okresie służbę robią wszystko, by powstałe z uwagi na zmianę organizacji ruchu w Dniu Wszystkich Świętych utrudnienia były jak najmniej uciążliwe, a ruch w okolicach cmentarzy odbywał się płynnie, a także będą informować zainteresowanych o możliwości dojazdu do parkingów oraz o występujących utrudnieniach w ruchu drogowym.

Policja apeluje o zachowanie bezpieczeństwa nie tylko na drogach ale również na cmentarzach w okresie Dni Wszystkich Świętych. Parkując samochód w okolicy cmentarza nie pozostawiajmy w nim cennych przedmiotów. Złodzieje mogą działać nie tylko na terenie cmentarzy, ale również w ich okolicy. Pozostawiona w samochodzie torebka, pokrowiec od aparatu, czy nawet części garderoby mogą stać się łatwym łupem. Zanim oddamy się zadumie i refleksji, pomyślmy o własnym bezpieczeństwie. Zachowujmy się tak, by nie martwić się przewidywalnymi działaniami przestępców. Zapobiegnijmy im, nie dając szansy złodziejom.

Dave/klodzko.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA