Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Na sygnale

 • Policjanci sprawdzali stan techniczny pojazdów

  2011-11-23 Powiat Kłodzki

  Policjanci sprawdzali stan techniczny pojazdów

  Wczoraj do późnego wieczora na drogach powiatu kłodzkiego policjanci prowadzili działania mające na celu poprawę stanu bezpieczeństwa.

  skomentuj

 • Policja na kudowskiej konferencji

  2011-11-22 Kudowa Zdrój

  Policja na kudowskiej konferencji

  Poprawa bezpieczeństwa społeczności lokalnych oraz turystów na obszarze województwa dolnośląskiego była głównym tematem konferencji w Kudowie Zdroju.

  skomentuj

 • Kompletnie pijany kierował samochodem

  2011-11-22 Kłodzko

  Kompletnie pijany kierował samochodem

  Policjanci zatrzymali mężczyznę który po pijanemu kierował pojazdem oraz spowodował kolizję drogową. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 3 promile. Teraz grozić jemu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

  skomentuj

 • Podsumowanie realizacji projektu unijnego Dolnośląskiej Policji

  2011-11-21 Kudowa Zdrój

  Podsumowanie realizacji projektu unijnego Dolnośląskiej Policji

  21 listopada 2011 r. w Kudowie Zdroju odbyła się konferencja podsumowująca realizację projektu „Poprawa standardu infrastruktury bezpieczeństwa, jako element wzmocnienia potencjału turystycznego Dolnego Śląska”. Przedmiotowy projekt, współfinansowany ze...

  skomentuj

 • Inauguracja szkolenia z języka czeskiego

  2011-11-21 Kudowa Zdrój

  Inauguracja szkolenia z języka czeskiego

  18 listopada br. w Punkcie Kontaktowym w Kudowie Słonem, w sali konferencyjnej odbyła się inauguracja szkolenia z języka czeskiego. Szkolący się to grupa kilkunastu funkcjonariuszy - przedstawicieli Straży Granicznej, Policji i Izby Celnej.

  skomentuj

 • Ratowali życie...

  2011-11-18 Kłodzko

  Ratowali życie...

  Funkcjonariusze Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej uczestniczyli w konferencji naukowej ''Edukacja dla bezpieczeństwa w XXI wieku - Człowiek - Społeczeństwo - Państwo''.

  skomentuj

 • Po pijanemu kierował pojazdem

  2011-11-18 Kłodzko

  Po pijanemu kierował pojazdem

  Policjanci zatrzymali mężczyznę który po pijanemu kierował pojazdem oraz spowodował kolizję drogową. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 3 promile. Teraz grozić jemu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Kierujący stracił również...

  skomentuj

 • Zadbajmy o własne bezpieczeństwo

  2011-11-18 Powiat Kłodzki

  Zadbajmy o własne bezpieczeństwo

  Policja apeluje do mieszkańców o sprawdzenie instalacji wentylacyjnej i przegląd kominów. Niesprawne urządzenia grzewcze mogą przyczynić się do tragedii.

  skomentuj

 • Napad rabunkowy na starszą kobietę

  2011-11-17 Kłodzko

  Napad rabunkowy na starszą kobietę

  Za napad rabunkowy na starszą, samotnie mieszkającą kobietę, odpowiedzą przed sądem młody mężczyzna i dwaj nieletni, zatrzymani przez kłodzkich policjantów. Zamaskowani napastnicy w domu pokrzywdzonej, sterroryzowali ją przedmiotem przypominającym broń, a...

  skomentuj

 • Narkotyki w szufladzie biurka

  2011-11-16 Bystrzyca Kłodzka

  Narkotyki w szufladzie biurka

  Policjanci i celnicy zatrzymali mężczyznę , który w mieszkaniu posiadał narkotyki. Policjanci zabezpieczyli kilka porcji marihuany. Teraz grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

  skomentuj

 • Bilans z weekendu

  2011-11-15 Kłodzko

  Bilans z weekendu

  W dniach 10.11.11 r. – 13.11.11 r. na drogach powiatu kłodzkiego policjanci przeprowadzili wzmożone działania pod kryptonimem „Listopadowy weekend”. Funkcjonariusze przeprowadzili kontrole 570 pojazdów.

  skomentuj

 • Rowerowy złodziej w rękach policji

  2011-11-14 Kłodzko

  Rowerowy złodziej w rękach policji

  Dwa rowery górskie o łącznej wartości blisko 2,5 tysiąca złotych wrócą do swoich właścicieli. Kłodzka policja schwytała złodzieja rowerów. Teraz sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

  skomentuj

 • Zima 2010 / 2011

  2011-11-14 Powiat Kłodzki

  Zima 2010 / 2011

  W związku ze zbliżającym się okresem zimowym 2011 / 2012, dolnośląscy policjanci kolejny raz realizować będą działania dotyczące przeciwdziałania zagrożeniom życia i zdrowia osób bezdomnych i bezradnych.

  skomentuj

 • Narkotyki ukrył w spodenkach

  2011-11-10 Kłodzko

  Narkotyki ukrył w spodenkach

  Policjanci z Kłodzka zatrzymali 19-latka, który w spodenkach ukrył kilka porcji amfetaminy. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

  skomentuj

 • Akcja „Listopadowy weekend”

  2011-11-10 Dolny Śląsk

  Akcja „Listopadowy weekend”

  Narodowe Święto Niepodległości daje możliwość zorganizowania i spędzenia poza domem długiego weekendu. Dla służb odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oznacza to wzmożony ruch na drogach spowodowany przemieszczaniem się podróżnych do...

  skomentuj

 • Plebiscyt na najpopularniejszego dzielnicowego 2011 rozstrzygnięty

  2011-11-07 Powiat Kłodzki

  Plebiscyt na najpopularniejszego dzielnicowego 2011 rozstrzygnięty

  0d sierpnia do października br. mieszkańcy powiatu kłodzkiego mogli głosować na swojego dzielnicowego. Plebiscyt został rozstrzygnięty.

  skomentuj

 • Areszt dla sprawcy rozboju

  2011-11-07 Nowa Ruda

  Areszt dla sprawcy rozboju

  Najbliższe trzy miesiące w areszcie tymczasowym spędzi 31–letni mężczyzna zatrzymany przez policjantów z Nowej Rudy. Sprawca dokonał napadu na 71-letniego noworudzianina. Aresztowanemu grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

  skomentuj

 • Powstrzymaj przemoc

  2011-11-04 Powiat Kłodzki

  Powstrzymaj przemoc

  Przemoc fizyczna wobec dzieci jest przestępstwem. Dzwoń na Policję, by ją powstrzymać. To od nas zależy, czy skończy się dramat bitego dziecka.

  skomentuj

REKLAMA


REKLAMA