Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Na sygnale

 • Nie stawił się do poprawczaka

  2012-01-30 Lądek- Zdrój

  Nie stawił się do poprawczaka

  Wczoraj policjanci z Lądka-Zdroju zatrzymali 19 letniego wychowanka Zakładu Poprawczego. Młody mężczyzna miał przy sobie susz roślinny. Jak się okazało była to marihuana. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat .

  skomentuj

 • 300 zł podwyżki dla służb mundurowych

  2012-01-27 Region

  300 zł podwyżki dla służb mundurowych

  Sejm przegłosował poprawkę do projektu budżetu na 2012 r. przewidującą od 1 października podwyżki w wysokości 300 zł dla strażaków, funkcjonariuszy Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu i Służby Więziennej.

  liczba komentarzy 6

 • Żadnych zamieszek po meczu nie było

  2012-01-26 Nowa Ruda

  Żadnych zamieszek po meczu nie było

  W związku z dochodzącymi do nas sprzecznymi informacjami o starciu kibiców z policjantami po wczorajszym meczu Śląsk Wrocław - Slezsky FC Opava w Nowej Rudzie, o komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Oficer Prasową PPK w Kłodzku nadkom. Wiolettę Martuszewską.

  skomentuj

 • Policjanci zlikwidowali „dziuplę” samochodową

  2012-01-26 Kłodzko

  Policjanci zlikwidowali „dziuplę” samochodową

  Policjanci odnaleźli skradziony samochód oraz części samochodowe z aut utraconych na terenie Włoch i Austrii. Funkcjonariusze z Wrocławia, Kłodzka wspólnie z policjantami z Niemiec zlikwidowali „dziuplę” samochodową oraz zatrzymali 39-letniego mężczyznę....

  skomentuj

 • Policjanci na stokach narciarskich

  2012-01-25 Zieleniec/Czarna Góra

  Policjanci na stokach narciarskich

  W kolejny weekend policjanci powiatu kłodzkiego będą szusować po trasach narciarskich, czuwając nad bezpieczeństwem miłośników białego szaleństwa.

  skomentuj

 • Rusza akcja „Bezpieczna kobieta”

  2012-01-25 Krosnowice

  Rusza akcja „Bezpieczna kobieta”

  27 stycznia w Krosnowicach w sali „Podhalanka” odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne dotyczące akcji „Bezpieczna kobieta”. Do udziału w bezpłatnych kursach samoobrony zapraszają Komenda Powiatowa w Kłodzku oraz Urząd Gminy Kłodzko....

  skomentuj

 • IV Zimowy Festyn Policyjny na Czarnej Górze

  2012-01-23 Kłodzko

  IV Zimowy Festyn Policyjny na Czarnej Górze

  Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku, Zarząd Główny i Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Kłodzku oraz Starosta Powiatu Kłodzkiego serdecznie zapraszają na IV Zimowy Festyn Policyjny, który odbędzie się 11 lutego br. o godz. 10.00 w Ośrodku Górskim Czarna Góra.

  skomentuj

 • Przestępstwa społecznie uciążliwe

  2012-01-23 Kłodzko

  Przestępstwa społecznie uciążliwe

  Policja w powiecie kłodzkim coraz częściej otrzymuje zgłoszenia dotyczące m.in. umyślnego uszkodzenia pojazdów, zniszczenia elewacji budynków, wybicia szyb czy też uszkodzenia drzwi.

  skomentuj

 • Śmiertelne potrącenie pieszego!

  2012-01-21 Boguszyn

  Śmiertelne potrącenie pieszego!

  O godzinie 5:40 na 35 kilometrze drogi krajowej nr 8 pomiędzy Bardem, a Kłodzkiem w okolicach miejscowości Boguszyn doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Kierujący pojazdem Audi A4 potrącił pieszego, który na skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć.

  liczba komentarzy 1

 • Zamiast kredytu dostanie zarzut

  2012-01-19 Nowa Ruda

  Zamiast kredytu dostanie zarzut

  Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Rudzie zatrzymali mężczyznę próbującego wyłudzić kredyt w banku. Noworudzianin posługując się sfałszowanymi dokumentami chciał sfinalizować transakcję na kwotę 21.000 złotych. Za to przestępstwo 21-latkowi grozi kara do 8...

  skomentuj

 • Zwycięzcy licytacji podczas WOŚP w SOSG

  2012-01-19 Kłodzko

  Zwycięzcy licytacji podczas WOŚP w SOSG

  Włączając się aktywnie do zbiórki pieniędzy dla WOŚP na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą, funkcjonariusze wystawili na licytację pobyt dla dwóch osób na strzelnicy w...

  skomentuj

 • Kierowca osobówki potrącił pieszego

  2012-01-19 Duszniki Zdrój

  Kierowca osobówki potrącił pieszego

  Na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Duszniki Zdrój przy ul. Świerczewskiego doszło do zdarzenia drogowego. Samochód osobowy potrącił w tym miejscu pieszego.

  skomentuj

 • Nielegalni kucharze

  2012-01-18 Kudowa Zdrój

  Nielegalni kucharze

  Funkcjonariusze z Placówki SG w Kłodzku, podczas kontroli zatrudnienia cudzoziemców na terytorium RP, zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy.

  skomentuj

 • Bezpieczna Kobieta

  2012-01-18 Gmina Kłodzko

  Bezpieczna Kobieta

  Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku oraz Urząd Gminy w Kłodzku zapraszają do udziału w kolejnej akcji "BEZPIECZNA KOBIETA".

  skomentuj

 • Mogło dojść do tragedii

  2012-01-17 Kłodzko

  Mogło dojść do tragedii

  Szybkie i sprawne działania policjantów i strażaków pomogły zapobiec rodzinnej tragedii oraz uratować mienie przed spaleniem.

  skomentuj

 • Zatrzymani w autokarze

  2012-01-17 Kłodzko

  Zatrzymani w autokarze

  Funkcjonariusze Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej, realizując zadania w ochronie szlaków komunikacyjnych, zatrzymali w Kłodzku trzech cudzoziemców.

  skomentuj

 • Droga nr 46 zablokowana

  2012-01-17 Podzamek

  Droga nr 46 zablokowana

  W miejscowości Podzamek droga nr 46 jest całkowicie zablokowana. Obecnie trwają tam prace przy wyciąganiu składu ciężarowego z rowu.

  liczba komentarzy 2

 • 18-letni włamywacz

  2012-01-16 Gmina Radków

  18-letni włamywacz

  Policjanci z Radkowa zatrzymali mężczyznę, u którego w domu znaleźli laptop pochodzący z przestępstwa. Teraz 18 - latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  skomentuj

REKLAMA


REKLAMA