Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Zapominają o wizytówce miasta

  2010-08-17 Kłodzko

  Zapominają o wizytówce miasta

  - Kłodzko to piękne miasto, ale dworzec pkp macie obskurny - mówią turyści wysiadający na dworcu głównym. To, co w innych miastach jest wizytówką, to w mieście powiatowym odstrasza.

  skomentuj

 • Pomoc powiatów dla Bogatyni

  2010-08-16 Ząbkowice/Kłodzko

  Pomoc powiatów dla Bogatyni

  Starostwa powiatowe z Ząbkowic oraz Kłodzka odpowiadając na apel Burmistrza Bogatyni Andrzeja Grzmielewicza o pomoc poszkodowanym mieszkańcom, którzy ucierpieli podczas katastrofalnej powodzi w dniu 7 sierpnia br. podjęli decyzję o udzieleniu bezzwrotnej pomocy rzeczowej...

  skomentuj

 • Jaszkowa Górna najpiękniejszą dolnośląską wsią

  2010-08-16 Kłodzko

  Jaszkowa Górna najpiękniejszą dolnośląską wsią

  Dziś ogłsozono wyniki konkursu na najpiękniejszą dolnośląską wieś. Za najpiękniejsza uznano wieś Jaszkowa Górna z gminy Kłodzko.

  skomentuj

 • Powiat Kłodzki w Expressie-Miejskim.pl

  2010-08-13 Region

  Powiat Kłodzki w Expressie-Miejskim.pl

  Minął rok naszej działalności na rynku ząbkowickim. Nie ukrywamy, że rozwijamy się tylko i wyłacznie dzięki Państwu. Dziś znowu przyszedł czas na zmiany. Mamy nadzieję, że na lepsze.

  skomentuj

 • Poznaj tajemnice Dawnego Kłodzka

  2010-08-13 Kłodzko

  Poznaj tajemnice Dawnego Kłodzka

  Dziś o godzinie 19:30 razem z głodnymi wrażeń ochotnikami ruszamy na niecodzienną wycieczkę po Kłodzku. Mowa o Nocnym Zwiedzaniu Miasta z Dreszczykiem.

  skomentuj

 • Zaginął 36-letni obywatel Czech

  2010-08-13 Nowa Ruda

  Zaginął 36-letni obywatel Czech

  Policjanci oraz Straż Pożarna prowadzą poszukiwania 36-letniego obywatela Czech. Zaginiony mężczyzna po raz ostatni był widziany w nocy 8 sierpnia 2010 r. na terenie OTOVIC.

  skomentuj

 • Policjanci z Kłodzka pomogą powodzianom

  2010-08-13 Kłodzko

  Policjanci z Kłodzka pomogą powodzianom

  Dwudziestu pięciu kłodzkich policjantów wyjechało wczoraj w okolice Bogatyni i Zgorzelca, by pomagać powodzianom. Funkcjonariusze na tym terenie służbę pełnić będą przez trzy doby.

  liczba komentarzy 1

 • Konfrontacje fotograficzne

  2010-08-12 Kłodzko

  Konfrontacje fotograficzne

  Konfrontacje Fotograficzne są plenerowym pojedynkiem fotograficznym. Głównym celem imprezy jest promocja bractw rycerskich, artystów, ich fotki a co za tym idzie - miasta Kudowy Zdroju na szczeblu ogólnopolskim w dość nietypowy i ciekawy sposób: dzięki prezencji...

  liczba komentarzy 1

 • Fałszywy wnuczek oszukał babcię

  2010-08-12 Kłodzko

  Fałszywy wnuczek oszukał babcię

  Kłodzka policja odnotowała kolejny przypadek oszustwa na szkodę starszej kobiety metodą na „wnuczka”. Pokrzywdzona straciła kilkanaście tysięcy złotych.

  skomentuj

 • Kłodzko zbiera dary dla powodzian

  2010-08-12 Kłodzko

  Kłodzko zbiera dary dla powodzian

  Parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kłodzku organizuje zbiórkę darów rzeczowych i pieniężnych dla powodzian z Bogatyni.

  skomentuj

 • Porozumienie o współdziałaniu

  2010-08-11 Kłodzko

  Porozumienie o współdziałaniu

  Wspólne organizowanie działań zmierzających do zapobiegania oraz zwalczania przestępczości i udzielania pomocy szkoleniowej ma pzynieść porozumienie podpisane pomiędzy Sudeckiem Oddziałem Straży Granicznej w Kłodzku, a Izbą Celną we Wrocławiu.

  skomentuj

 • Zakaz kąpieli w Nysie

  2010-08-11 Kłodzko

  Zakaz kąpieli w Nysie

  W kłodzkim mieście obowiązuje zakaz kąpieli w rzece Nysy Kłodzkiej. To efekt niezbepiecznych dla życia bakterii znajdujacych się w wodzie.

  skomentuj

REKLAMA


REKLAMA