Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Zaginął 36-letni obywatel Czech

  2010-08-13 Nowa Ruda

  Zaginął 36-letni obywatel Czech

  Policjanci oraz Straż Pożarna prowadzą poszukiwania 36-letniego obywatela Czech. Zaginiony mężczyzna po raz ostatni był widziany w nocy 8 sierpnia 2010 r. na terenie OTOVIC.

  skomentuj

 • Policjanci z Kłodzka pomogą powodzianom

  2010-08-13 Kłodzko

  Policjanci z Kłodzka pomogą powodzianom

  Dwudziestu pięciu kłodzkich policjantów wyjechało wczoraj w okolice Bogatyni i Zgorzelca, by pomagać powodzianom. Funkcjonariusze na tym terenie służbę pełnić będą przez trzy doby.

  liczba komentarzy 1

 • Konfrontacje fotograficzne

  2010-08-12 Kłodzko

  Konfrontacje fotograficzne

  Konfrontacje Fotograficzne są plenerowym pojedynkiem fotograficznym. Głównym celem imprezy jest promocja bractw rycerskich, artystów, ich fotki a co za tym idzie - miasta Kudowy Zdroju na szczeblu ogólnopolskim w dość nietypowy i ciekawy sposób: dzięki prezencji...

  liczba komentarzy 1

 • W Kłodzku cofniemy się w czasie

  2010-08-12 Kłodzko

  W Kłodzku cofniemy się w czasie

  Już od dziś możemy przenieść się do okresu, kiedy Kłodzko stanowiło centrum kupiectwa w czasach, gdy przez miasto prowadził szlak bursztynowy.

  liczba komentarzy 14

 • Kłodzko zbiera dary dla powodzian

  2010-08-12 Kłodzko

  Kłodzko zbiera dary dla powodzian

  Parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kłodzku organizuje zbiórkę darów rzeczowych i pieniężnych dla powodzian z Bogatyni.

  skomentuj

 • Porozumienie o współdziałaniu

  2010-08-11 Kłodzko

  Porozumienie o współdziałaniu

  Wspólne organizowanie działań zmierzających do zapobiegania oraz zwalczania przestępczości i udzielania pomocy szkoleniowej ma pzynieść porozumienie podpisane pomiędzy Sudeckiem Oddziałem Straży Granicznej w Kłodzku, a Izbą Celną we Wrocławiu.

  skomentuj

 • Zakaz kąpieli w Nysie

  2010-08-11 Kłodzko

  Zakaz kąpieli w Nysie

  W kłodzkim mieście obowiązuje zakaz kąpieli w rzece Nysy Kłodzkiej. To efekt niezbepiecznych dla życia bakterii znajdujacych się w wodzie.

  skomentuj

 • Nietrzeźwy 23-latek wjechał w drzewo

  2010-08-11 Gorzanów/Kłodzko

  Nietrzeźwy 23-latek wjechał w drzewo

  10 sierpnia 2010r. o godz.7.30 w Gorzanowie 23-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym po zakończonym manewrze wyprzedzania swoim pojazdem uderzył w drzewo.

  skomentuj

 • Kłodzko miodem płynące

  2010-08-11 Kłodzko

  Kłodzko miodem płynące

  W pierwszą niedzielę sierpnia w Kłodzku odbyła się impreza pod nazwą Miodowe Lato Kłodzka. To już trzecia edycja, i jak można śmiało stwierdzić - nie ostatnia.

  skomentuj

 • Koncert chóru "Echo"

  2010-08-11 Kłodzko

  Koncert chóru "Echo"

  Koncert w wykonaniu Chóru Mieszanego „Echo” z Zebrzydowic mieszkańcy Kłodzka mogli usłyszeć 7 sierpnia 2010 roku w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Kłodzku.

  skomentuj

 • Najlepsze gospodarstwa wybrane

  2010-08-11 Szczytna

  Najlepsze gospodarstwa wybrane

  Podczas XVI Agrofety w Szczytnej 8 sierpnia br. wręczono ufundowane przez powiat kłodzki puchary dla najlepszych gospodarstw agroturystycznych na ziemi kłodzkiej.

  skomentuj

 • Iskra słabnie

  2010-08-10 Jaszkowa Dolna

  Iskra słabnie

  Do sezonu w Klasie Okręgowej Seniorów zespół Iskry przystąpi mocno osłabiony. Zabraknie nalpeszego strzelca drużyny z ubiegłego sezonu.

  skomentuj

 • Kup sobie wieś

  2010-08-10 Lądek Zdrój

  Kup sobie wieś

  Marzyłeś o własnej nie wielkiej miejscowości? Teraz te marzenia możesz spełnić! Władze Lądka Zdroju chcą sprzedać niewielką wieś lężącą obok tego uzdrowiskowego miasta.

  skomentuj

 • Lądecki wehikuł czasu

  2010-08-09 Lądek Zdrój

  Lądecki wehikuł czasu

  8 sierpnia br. do Lądka Zdroju przybyli możnowładcy, królowie, książęta, dyplomaci i sławni artyści, aby uczestniczyć w "Lądeckim wehikule czasu".

  skomentuj

 • Dwulatka wypadła przez okno

  2010-08-09 Polanica Zdrój

  Dwulatka wypadła przez okno

  Tylko na chwilę matka 2 letniej dziewczynki zostawiła ją samą w pokoju. To wystarczyło, by ciekawy świata maluch wspiął się na biurko i wypadł przez okno z I piętra.

  skomentuj

REKLAMA


REKLAMA