Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • W Kłodzku cofniemy się w czasie

  2010-08-12

  W Kłodzku cofniemy się w czasie

  Już od dziś możemy przenieść się do okresu, kiedy Kłodzko stanowiło centrum kupiectwa w czasach, gdy przez miasto prowadził szlak bursztynowy.

  liczba komentarzy 14

 • Kłodzko zbiera dary dla powodzian

  2010-08-12

  Kłodzko zbiera dary dla powodzian

  Parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kłodzku organizuje zbiórkę darów rzeczowych i pieniężnych dla powodzian z Bogatyni.

  skomentuj

 • Porozumienie o współdziałaniu

  2010-08-11

  Porozumienie o współdziałaniu

  Wspólne organizowanie działań zmierzających do zapobiegania oraz zwalczania przestępczości i udzielania pomocy szkoleniowej ma pzynieść porozumienie podpisane pomiędzy Sudeckiem Oddziałem Straży Granicznej w Kłodzku, a Izbą Celną we Wrocławiu.

  skomentuj

 • Zakaz kąpieli w Nysie

  2010-08-11

  Zakaz kąpieli w Nysie

  W kłodzkim mieście obowiązuje zakaz kąpieli w rzece Nysy Kłodzkiej. To efekt niezbepiecznych dla życia bakterii znajdujacych się w wodzie.

  skomentuj

 • Nietrzeźwy 23-latek wjechał w drzewo

  2010-08-11

  Nietrzeźwy 23-latek wjechał w drzewo

  10 sierpnia 2010r. o godz.7.30 w Gorzanowie 23-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym po zakończonym manewrze wyprzedzania swoim pojazdem uderzył w drzewo.

  skomentuj

 • Kłodzko miodem płynące

  2010-08-11

  Kłodzko miodem płynące

  W pierwszą niedzielę sierpnia w Kłodzku odbyła się impreza pod nazwą Miodowe Lato Kłodzka. To już trzecia edycja, i jak można śmiało stwierdzić - nie ostatnia.

  skomentuj

 • Koncert chóru "Echo"

  2010-08-11

  Koncert chóru "Echo"

  Koncert w wykonaniu Chóru Mieszanego „Echo” z Zebrzydowic mieszkańcy Kłodzka mogli usłyszeć 7 sierpnia 2010 roku w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Kłodzku.

  skomentuj

 • Najlepsze gospodarstwa wybrane

  2010-08-11

  Najlepsze gospodarstwa wybrane

  Podczas XVI Agrofety w Szczytnej 8 sierpnia br. wręczono ufundowane przez powiat kłodzki puchary dla najlepszych gospodarstw agroturystycznych na ziemi kłodzkiej.

  skomentuj

 • Iskra słabnie

  2010-08-10

  Iskra słabnie

  Do sezonu w Klasie Okręgowej Seniorów zespół Iskry przystąpi mocno osłabiony. Zabraknie nalpeszego strzelca drużyny z ubiegłego sezonu.

  skomentuj

 • Kup sobie wieś

  2010-08-10

  Kup sobie wieś

  Marzyłeś o własnej nie wielkiej miejscowości? Teraz te marzenia możesz spełnić! Władze Lądka Zdroju chcą sprzedać niewielką wieś lężącą obok tego uzdrowiskowego miasta.

  skomentuj

 • Lądecki wehikuł czasu

  2010-08-09

  Lądecki wehikuł czasu

  8 sierpnia br. do Lądka Zdroju przybyli możnowładcy, królowie, książęta, dyplomaci i sławni artyści, aby uczestniczyć w "Lądeckim wehikule czasu".

  skomentuj

 • Dwulatka wypadła przez okno

  2010-08-09

  Dwulatka wypadła przez okno

  Tylko na chwilę matka 2 letniej dziewczynki zostawiła ją samą w pokoju. To wystarczyło, by ciekawy świata maluch wspiął się na biurko i wypadł przez okno z I piętra.

  skomentuj

 • Wypadek w Słotwinie. Dwie kobiety nie żyją

  2010-08-09

  Wypadek w Słotwinie. Dwie kobiety nie żyją

  Według statystyk policji w okresie letnim jest więcej wypadków na drogach spowodowanych różnymi czynnikami. Mogą to być nadmierna prędkość, jazda na „podwójnym gazie", zmęczenie lub po prostu brawurowe popisy. Badane są przyczyny dzisiejszego wypadku, który...

  liczba komentarzy 15

 • Młotek narzędziem zbrodni

  2010-08-08

  Młotek narzędziem zbrodni

  Znane są już pierwsze fakty na temat okropnego morderstwa w Kłodzku. W poniedziałek od uderzeń mlotka zginęła 51-letnia kłodzczanka.

  skomentuj

 • Pod koniec roku na zakupy i do kina

  2010-08-07

  Pod koniec roku na zakupy i do kina

  W grudniu mają się odbyć pierwsze seanse w nowym kinie w Galerii Handlowej Twierdza Kłodzko. Zbiegnie się to z otwarciem restauaracji Mc'Donalds.

  skomentuj

REKLAMA


REKLAMA