Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Poszukiwania trwają

  2010-08-17

  Poszukiwania trwają

  Wciąż nie odnaleziono obywatela Czech, który zaginął ponad tydzień temu. 36-letniego mężczyznę poszukuje czeska i polska policja.

  skomentuj

 • Zapominają o wizytówce miasta

  2010-08-17

  Zapominają o wizytówce miasta

  - Kłodzko to piękne miasto, ale dworzec pkp macie obskurny - mówią turyści wysiadający na dworcu głównym. To, co w innych miastach jest wizytówką, to w mieście powiatowym odstrasza.

  skomentuj

 • Pomoc powiatów dla Bogatyni

  2010-08-16

  Pomoc powiatów dla Bogatyni

  Starostwa powiatowe z Ząbkowic oraz Kłodzka odpowiadając na apel Burmistrza Bogatyni Andrzeja Grzmielewicza o pomoc poszkodowanym mieszkańcom, którzy ucierpieli podczas katastrofalnej powodzi w dniu 7 sierpnia br. podjęli decyzję o udzieleniu bezzwrotnej pomocy rzeczowej...

  skomentuj

 • Zaginął 36-letni obywatel Czech

  2010-08-13

  Zaginął 36-letni obywatel Czech

  Policjanci oraz Straż Pożarna prowadzą poszukiwania 36-letniego obywatela Czech. Zaginiony mężczyzna po raz ostatni był widziany w nocy 8 sierpnia 2010 r. na terenie OTOVIC.

  skomentuj

 • Policjanci z Kłodzka pomogą powodzianom

  2010-08-13

  Policjanci z Kłodzka pomogą powodzianom

  Dwudziestu pięciu kłodzkich policjantów wyjechało wczoraj w okolice Bogatyni i Zgorzelca, by pomagać powodzianom. Funkcjonariusze na tym terenie służbę pełnić będą przez trzy doby.

  liczba komentarzy 1

 • Konfrontacje fotograficzne

  2010-08-12

  Konfrontacje fotograficzne

  Konfrontacje Fotograficzne są plenerowym pojedynkiem fotograficznym. Głównym celem imprezy jest promocja bractw rycerskich, artystów, ich fotki a co za tym idzie - miasta Kudowy Zdroju na szczeblu ogólnopolskim w dość nietypowy i ciekawy sposób: dzięki prezencji...

  liczba komentarzy 1

REKLAMA


REKLAMA