Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Na sygnale

 • Z gimnazjalistami o zagrożeniach

  2011-10-10

  Z gimnazjalistami o zagrożeniach

  Policjanci spotkali się z gimnazjalistami z Lądka-Zdroju i rozmawiali między innymi o konsekwencjach prawnych czynów popełnianych przez nieletnich.

  skomentuj

 • Handlował podróbkami

  2011-10-05

  Handlował podróbkami

  Policjanci w Kłodzku zatrzymali 19-latka, który handlował podrobionymi perfumami. Policjanci zabezpieczyli kilkanaście sztuk flakonów z wodami toaletowymi różnych renomowanych firm światowych, które nie miały wiele wspólnego z oryginałami.

  skomentuj

 • Policja lepsza od władz lokalnych

  2011-10-04

  Policja lepsza od władz lokalnych

  Z badania dotyczącego oceny instytucji publicznych, zrealizowanego przez Centrum Badania Opinii Społecznej na początku września 2011 roku, wynika, że działania policji są lepiej oceniane, aniżeli np. władz lokalnych czy kościelnych.

  liczba komentarzy 3

 • Nowy Komendant Straży Granicznej

  2011-10-03

  Nowy Komendant Straży Granicznej

  Podczas uroczystej zbiórki funkcjonariuszy nastąpiła zmiana na stanowisku Komendanta Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej. Płk. SG Grzegorz Budny przekazał swoje obowiązki nowemu Komendantowi Sudeckiego Oddziału SG w Kłodzku płk. SG Antoniemu Ożogowi.

  liczba komentarzy 5

 • Specjalizowali się we włamaniach do altanek

  2011-10-03

  Specjalizowali się we włamaniach do altanek

  Policjanci zatrzymali dwóch nieletnich podejrzanych o kradzież, włamania oraz usiłowania włamań. Jak ustalili funkcjonariusze w tym roku chłopcy dopuścili się w Kłodzku co najmniej pięciu tego typu przestępstw. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje Sąd Rodzinny.

  skomentuj

 • Sprawca wypadku w Polanicy Zdroju w rękach policji

  2011-09-30

  Sprawca wypadku w Polanicy Zdroju w rękach policji

  Mężczyzna, który spowodował poważny w skutkach wypadek drogowy w Polanicy-Zdroju został zatrzymany. Sprawca odpowiadać będzie za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości.

  liczba komentarzy 2

 • Spotkanie policjantów z dziećmi

  2011-09-27

  Spotkanie policjantów z dziećmi

  Kłodzcy policjanci spotkali się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Kłodzku. Podczas spotkania rozmawiali na temat bezpieczeństwa, udzielili wskazówek jak bezpiecznie poruszać się po drodze.

  skomentuj

 • OSP Domaszków najlepszą jednostką w powiecie

  2011-09-25

  OSP Domaszków najlepszą jednostką w powiecie

  W minioną sobotę w Polanicy-Zdroju odbyły się zawody sportowo-pożarnicze drużyn OSP z terenu powiatu kłodzkiego. Zmaganiom strażaków przyglądały się zarówno rodziny z dziećmi, jak i zorganizowane grupy kibiców poszczególnych drużyn, których na trybunach nie...

  skomentuj

 • Schował narkotyki w spodenkach

  2011-09-22

  Schował narkotyki w spodenkach

  Policjanci z Bystrzycy Kł. zatrzymali nieletniego, który w spodenkach ukrył kilka porcji marihuany. Nieletni nie potrafił powiedzieć od kogo dostał narkotyki. Za posiadanie środków odurzających odpowiadać będzie przed sadem rodzinnym.

  skomentuj

 • Seniorze nie daj się oszukać

  2011-09-22

  Seniorze nie daj się oszukać

  Seniorze nie daj się oszukać. Te słowa kierujemy nie tylko do osób starszych, ale również do pozostałych członków rodzin. Oni również mogą uchronić swoich bliskich przed oszustami.

  skomentuj

 • Konopie za szafą

  2011-09-21

  Konopie za szafą

  Policjanci z Kłodzka zabezpieczyli doniczki z rosnącymi krzewami konopi. Za uprawę konopi zgodnie z obowiązującymi przepisami sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

  skomentuj

 • Służby mundurowe zajęły twierdzę [foto, wideo]

  2011-09-20

  Służby mundurowe zajęły twierdzę [foto, wideo]

  Cztery dni trwają szkolenia wysokościowe służb mundurowych. We wtorek ćwiczenia odbywały się na Twierdzy Kłodzko.

  skomentuj

 • Napadli w mieszkaniu na starszą kobietę, teraz za to odpowiedzą

  2011-09-20

  Napadli w mieszkaniu na starszą kobietę, teraz za to odpowiedzą

  Policjanci z komendy powiatowej w Kłodzku zatrzymali dwóch mężczyzn oraz dwie osoby nieletnie w wieku 16 i 11 lat, podejrzanych o napad rabunkowy na samotnie mieszkającą, starszą kobietę. Zatrzymani dorośli, to mieszkańcy Kłodzka w wieku 31 i 38 lat. Napastnicy...

  skomentuj

 • Wpadł po sprzedaży marihuany 14-latkowi

  2011-09-19

  Wpadł po sprzedaży marihuany 14-latkowi

  Policjanci w mieszkaniu kłodzczanina znaleźli blisko 30 porcji narkotyków. Usłyszy on zarzuty udzielania małoletniemu środków odurzających za co grozi kara pozbawienia wolności od 3 do 10 lat .

  skomentuj

 • Kradli elementy z torów kolejowych

  2011-09-19

  Kradli elementy z torów kolejowych

  Policjanci z Kudowy-Zdroju zatrzymali mężczyzn, podejrzanych o kradzież elementów torów z nieczynnej linii kolejowej. Tak zdobyte rzeczy sprzedali w punkcie skupu złomu. Teraz sprawcom grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

  skomentuj

REKLAMA


REKLAMA