Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Na sygnale

 • Wszystkich Świętych – policja ostrzega

  2011-10-27

  Wszystkich Świętych – policja ostrzega

  Za kilka dni obchodzić będziemy Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Udamy się na cmentarze odwiedzić groby naszych bliskich. Musimy jednak pamiętać , że nie wszyscy uszanują wyjątkowość tego dnia, pełnego zadumy i wspomnień. Policja ostrzega, iż w...

  skomentuj

 • Wypadek w Szalejowie Górnym

  2011-10-26

  Wypadek w Szalejowie Górnym

  W miejscowości Szalejów Górny, na krajowej "ósemce" trwają obecnie utrudnienia w ruchu spowodowane wypadkiem drogowym.

  skomentuj

 • Policjanci z Czech i Polski szkolili się przed Euro 2012

  2011-10-26

  Policjanci z Czech i Polski szkolili się przed Euro 2012

  W Ludwikowicach Kłodzkich z inicjatywy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku odbyło się szkolenie poświęcone bezpieczeństwu podczas meczów przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej.

  skomentuj

 • Wypadek drogowy w Polanicy

  2011-10-24

  Wypadek drogowy w Polanicy

  Do wypadku drogowego doszło w niedzielne popołudnie w Polanicy Zdroju. Pojazd z niewyjaśnionych przyczyn zderzył się z lampą i dachował. Kierowca i pasażer uciekli z miejsca zdarzenia.

  skomentuj

 • Policjanci zatrzymali nocnego grafficiarza.

  2011-10-24

  Policjanci zatrzymali nocnego grafficiarza.

  Policjanci z Komisariatu policji w Kudowie-Zdroju podczas nocnego patrolu zatrzymali młodego mężczyznę, który farbą w sprayu zniszczył elewację garaży. Za zniszczenie mienia grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

  skomentuj

 • Czesko - polskie seminarium strażaków [wideo]

  2011-10-22

  Czesko - polskie seminarium strażaków [wideo]

  Polscy i czescy strażacy wzięli udział we wspólnym seminarium szkoleniowym w ramach doskonalenia pomocy w sytuacjach kryzysowych.

  skomentuj

 • Nieletni z narkotykami

  2011-10-21

  Nieletni z narkotykami

  Kilka porcji marihuany mieli przy sobie dwaj nieletni, zatrzymani przez policjantów w Nowej Rudzie. Teraz 16-latkowie usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających. Sprawa swój finał znajdzie w sądzie rodzinnym.

  liczba komentarzy 2

 • Cudzoziemcy złamali polskie prawo

  2011-10-21

  Cudzoziemcy złamali polskie prawo

  Funkcjonariusze z PSG Kłodzko, realizując zadania w ochronie szlaków komunikacyjnych, zatrzymali troje obywateli Ukrainy - mężczyznę i dwie kobiety. Cała trójka podróżowała z Czech.

  skomentuj

 • Zasłużona emerytura

  2011-10-19

  Zasłużona emerytura

  W Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku pożegnano wczoraj przechodzącego na emeryturę asp. Dariusza Liszkę z Wydziału Kryminalnego kłodzkiej komendy.

  skomentuj

 • Nietrzeźwy 17-latek za kierownicą

  2011-10-19

  Nietrzeźwy 17-latek za kierownicą

  Prawie promil alkoholu miał 17-letni mieszkaniec gminy Bystrzyca Kł., który wybrał się wczoraj przed północą na przejażdżkę fordem. Nieletni wziął samochód od ojca oczywiście bez pozwolenia.

  skomentuj

 • Ukrainki w rękach strażników

  2011-10-18

  Ukrainki w rękach strażników

  Strażnicy Graniczni z Kłodzka w ramach prowadzenia kontroli legalności pobytu i wykonywania pracy na terytorium RP doprowadziły do zatrzymania cztery obywatelki Ukrainy.

  skomentuj

 • Chroń swoje drogi oddechowe [wideo]

  2011-10-17

  Chroń swoje drogi oddechowe [wideo]

  Po raz kolejny strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Polanica-Zdrój przeprowadzili szkolenia z zakresu sprzętu ochrony dróg oddechowych. W minioną sobotę odbyły się spotkania teoretyczne i wstęp do praktyki, a dzisiaj czysto praktyczny sprawdzian umiejętności.

  skomentuj

 • Podczas interwencji domowej znaleźli narkotyki

  2011-10-12

  Podczas interwencji domowej znaleźli narkotyki

  Policjanci podczas interwencji domowej zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy mieli w mieszkaniu środki odurzające. Trafili oni do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

  skomentuj

 • Festyn Integracyjny w Polanicy Zdrój

  2011-10-12

  Festyn Integracyjny w Polanicy Zdrój

  Przedszkole Publiczne nr1 w Polanicy-Zdroju jak co roku zorganizowało Integracyjny Festyn Publiczny łącząc go z Powiatowymi zawodami Straży Pożarnej.

  skomentuj

 • Transgraniczna współpraca przynosi efekty

  2011-10-11

  Transgraniczna współpraca przynosi efekty

  Policjanci z Kłodzka wspólnie z celnikami z Polski i Republiki Czeskiej przeprowadzili działania związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Funkcjonariusze przechwycili blisko 500 porcji marihuany oraz zatrzymali 3 troje obywateli Czech.

  skomentuj

REKLAMA