Express-Miejski.pl

Komendant Komisariatu w Kudowie-Zdroju

Komendant Komisariatu w Kudowie-Zdroju fot.: KPP Kłodzko

Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku insp. Andrzej Basztura powołał kom. Krzysztofa Barana na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju.

7 grudnia 2011 roku w kudowskiej auli odbyło się mianowanie kom. Krzysztofa Barana na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Kudowie – Zdroju, który dotychczas pełnił obowiązki. Akt mianowania wręczył mu Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku podinsp. Tomasz Gawlikowski.

W uroczystości powołania komendanta uczestniczył między innymi Burmistrz Miasta Kudowy – Zdroju Czesław Kręcichwost, jego zastępca oraz policjanci z lokalnego komisariatu.

KPP Kłodzo

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Komendant Komisariatu w Kudowie-Zdroju

  2011-12-09 13:12:04

  KPP Kłodzo

  Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku insp. Andrzej Basztura powołał kom. Krzysztofa Barana na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju.

 • 2016-02-17 12:13:35

  gość: ~czarnonabiałym

  kto by się spodziewał, że policjanci z kudowy ścigają grożnych przestępców. Nawet nie wiedziałam, ze w Kudowie jest tak niebezpiecznie, że policja nie ma dla ludzi czasu, bo muszą takie niebezpieczne rzeczy robić.

 • 2017-05-26 08:04:25

  gość: ~nemo

  @~czarnonabiałym
  W Kudowie było i jest bardzo niebezpiecznie-za sprawą tych panów ze zdjęcia...

 • 2017-07-14 14:56:52

  gość: ~prawa człowieka

  ostatnio dodany post

  TO NIE POLICJA TYLKO MAFIA POLICYJNO PROKURATORSKA SĄDOWNICZA -oddzał lokalny.
  Największymi przestępcami w Kudowie i w większości komisariatów w polsce to policja i prokuratura która ich chroni i umarza skargi za pobicia i zmuszanie do zeznań.
  W komisariacie w Kudowie od lat praktykowane jest bezprawie zmuszanie do zeznań,bicie,znęcanie się,zastraszanie,obrona prawdziwych przestępców (gwałcicieli,urzędników,znajomych z elity)a prześladowane są niewinne ludzie najbiedniejsi uważani za bydło drugiego sortu. W całej Kudowie w urzędzie i na komisariacie władze sprawuje elita,ludzi uważających się za nadludzi,znajomości i prywata.
  Mieszkałem wiele lat w Kudowie i potwierdzam że policja,urząd miasta (od lat jeden burmistrz i nieuczciwi urzednicy),kościół i prokuratura w kłodzku tworzą zoorganizowaną grupę przestępców (oraz rodziny powiazane z nimi),ludzi ponad prawem. Niewinni ludzie są prześladowani przez te instytucje, na komisariacie w kudowie zastrasza się ludzi nawet świadków.Zatrzymuje się ludzi mieszkańców na środku ulicy i zmusza do zeznawania jako świadków...to spotkało osobiście.
  Bezprawie i łamanie praw człowieka.A prokuratura w kłodzku to zbrodnicza organizacja chroni gwałcicieli,sadystów,damskich bokserów a czepia się niewinnych kobiet i ludzi buntującym się przeciwko bezprawiu władzy... Nie wspomnę o sądzie w Kłodzku który nie zna podstawowych praw człowieka,DLA NICH PRAWEM JEST PSEUDO RELIGIA KATOLICKA.
  długo by o tym pisać

REKLAMA