Express-Miejski.pl

Kompletnie pijany kierował samochodem

KP fot.: KPP Kłodzko

Policjanci zatrzymali mężczyznę który po pijanemu kierował pojazdem oraz spowodował kolizję drogową. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 3 promile. Teraz grozić jemu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz o spowodowanie kolizji drogowej.

Do zdarzenia doszło w południe na jednej z ulic w Kłodzku. Policjanci pojechali na zgłoszone zdarzenie drogowe, gdzie kierujący BMW najpierw pojazdem „ściął” żywopłot, a następnie uderzył w budynek. Sprawcą kolizji okazał się 25-letni kłodzczanin. W trakcie rozmowy z kierującym, policjanci wyczuli od niego wyraźny zapach alkoholu. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 3 promile.

Okazało się, że 25-latek był już karany za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości. Teraz mężczyźnie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozić może nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Na jak długo straci ona prawo jazdy zadecyduje sąd.

KPP Kłodzko/ opr. Dave

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA