Express-Miejski.pl

Transgraniczna współpraca przynosi efekty

kraty fot.: istock.com

Policjanci z Kłodzka wspólnie z celnikami z Polski i Republiki Czeskiej przeprowadzili działania związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Funkcjonariusze przechwycili blisko 500 porcji marihuany oraz zatrzymali 3 troje obywateli Czech.

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego z Kłodzka wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celnej z Polski i Republiki Czech podczas patrolu terenu przygranicznego w Boboszowie zatrzymali do kontroli samochód osobowy, w którym podróżowało troje obywateli Republiki Czeskiej.

Podczas kontroli okazało się, że osoby te w odzieży mają schowane narkotyki.W trakcie dalszych czynności policjanci również w samochodzie znaleźli środki odurzające. Z zabezpieczonych przez funkcjonariuszy narkotyków można było przygotować blisko 500 porcji marihuany. Policjanci zatrzymali w tej sprawie dwóch mężczyzn i kobietę w wieku od 21 do 23 lat. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.Obecnie funkcjonariusze ustalają gdzie zatrzymani nabyli środki odurzające oraz co zamierzali z nimi zrobić. Ponadto funkcjonariusze sprawdzą czy obywatele Czech prowadzili również dystrybucje tych substancji.

KPP Kłodzko

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA