Express-Miejski.pl

Nowy Komendant Straży Granicznej

d fot.: SOSG

Podczas uroczystej zbiórki funkcjonariuszy nastąpiła zmiana na stanowisku Komendanta Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej. Płk. SG Grzegorz Budny przekazał swoje obowiązki nowemu Komendantowi Sudeckiego Oddziału SG w Kłodzku płk. SG Antoniemu Ożogowi.

Dotychczasowy komendant pułkownik SG Grzegorz Budny, po 34-letniej służbie, odszedł na zasłużoną emeryturę. Komendant Budny podziękował wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym za cały okres współpracy, za dowody zrozumienia, wsparcie i zaangażowanie w służbie.

Zastępca Komendanta Głównego gen. bryg. Marek Borkowski podkreślił, że dotychczasowy Komendant Grzegorz Budny był dla wielu wzorem, jego doświadczenie i profesjonalizm pozwalał na sprawne zarządzanie i kierowanie oddziałem, nie zapominając o tym co ważne - ludzkim podejściu i serdeczności.

SOSG Kłodzko

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Nowy Komendant Straży Granicznej

  2011-10-03 20:19:14

  SOSG Kłodzko

  Podczas uroczystej zbiórki funkcjonariuszy nastąpiła zmiana na stanowisku Komendanta Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej. Płk. SG Grzegorz Budny przekazał swoje obowiązki nowemu Komendantowi Sudeckiego Oddziału SG w Kłodzku płk. SG Antoniemu Ożogowi.

 • 2011-10-04 09:17:03

  gość: ~straz

  Ostatnio na Polsacie był program gdzie SOGG w Kłodzku odegrał główna role - chyba nie za dobrze sie tam dzieje ??

 • 2011-10-04 09:42:06

  gość: ~Andrzej

  Pajac w zielonym mundurze przeszedł na "zasłużoną" emeryturę."Zasłużony"- Z M U S Z O N Y.Polsat to tylko minimalny wycinek "zasłużonego-zmuszonego".

 • 2011-10-04 14:05:59

  gość: ~Bogdan

  Przypuszczam , że trwa w dalszym ciągu walka podjazdowa, o utrzymanie KARPACKIEGO lubi ŚLĄSKIEGO ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ i stąd te "sensacje". Na południu ma pozostać w miejsce 3 ODDZIAŁÓW , 2 ODDZIAŁY , który pozostanie , ostateczna decyzja nie zapadła... Prestiż , miejsca pracy ,o to toczy się gra...

 • 2012-05-17 20:22:30

  gość: ~zielony

  wstyd, oszust nie pamiętał w oświadczeniu, że był w WSW i ZWOP. Jak mogli go trzymać na takim stanowisku, w końcu prokurator przypomi czerwonemu działaczowi. Plama dla SG w Lubaniu i Kłodzku. Żeby było jasne - wy**bali go siłą od koryta.

 • 2012-05-17 21:15:55

  gość: ~ niebieski

  ostatnio dodany post

  Co młócisz słomę i wracasz do nieaktualnych spraw . Gościu od kilku miesięcy nie jest czynnym funkcjonariuszem , a Ty przywracasz temat , jak by to miało obecnie jakiekolwiek znaczenie. Jeżeli już plama, to nie na tych oddziałach które Wymieniłeś , tylko na Komendzie Głównej S.G. Myślisz , że tym tematem ugrasz coś dla oddziału w Raciborzu ? Jesteś naiwny myśląc, że czytający twoją wypowiedz to niezorientowani i ty ich oświecisz ...

REKLAMA