Express-Miejski.pl

Fanty popłynęły z nurtem

zatrzymanie fot.: KPP Kłodzko

Dzisiaj nad ranem policjanci Kudowy-Zdroju zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do sklepu spożywczego. Okazał się nimi 42-letni mężczyzna. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj tuż po godzinie 2 w nocy, dyżurny Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju został powiadomiony przez mieszkańca Lewina Kł. o włamaniu do sklepu spożywczego. Skierowani na miejsce policjanci potwierdzili treść zgłoszenia. Sprawca wybił szybę wystawową i dostał się do środka placówki handlowej.
Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy przestępstwa. W niespełna pół godziny funkcjonariusze pobliskim lasku zatrzymali 42-letniego mężczyznę. Miał on przy sobie kilka zapalniczek i papierosy. Zatrzymany przyznał się policjantom do popełnionego włamania.

Jak się okazało 42-latek uciekał wzdłuż rzeki. W pewnym momencie wpadł do wody, a skradzione artykuły spożywcze popłynęły z nurtem.
Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po przebadaniu okazało się, że był nietrzeźwy. Ma on już na swoim koncie podobne przestępstwa. W ubiegłym roku opuścił Zakład Karny.  Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności nawet do lat 10.

KPP Kłodzko

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA