Express-Miejski.pl

Jakub Szulc na łamach brukowca [foto]

Super-Express przyłapał Jakuba Szulca (na zdjęciu) podczas jednej z imprez w objęciach koleżanki z partii.

Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju to nie tylko nudne rozmowy o biznesie i ekonomii. To też okazja dla polityków rządzącej partii - Platformy Obywatelskiej, by poszaleć w najlepsze!  

Królami parkietu zostali w środową noc wiceminister zdrowia Jakub Szulc (38 l.) i posłanka Katarzyna Matusik-Lipiec (36 l.), którzy imprezę skończyli nad ranem - czytamy na łamach Super-Expresu.

Zobacz, wykonane przez obiektywy super-expresu, zdjęcia z imprezy.

Dave/ se.pl

14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Jakub Szulc na łamach brukowca [foto]

    2011-09-09 21:24:39

    Dave/ se.pl

    Super-Express przyłapał Jakuba Szulca (na zdjęciu) podczas jednej z imprez w objęciach koleżanki z partii.

  • 2011-09-12 00:04:28

    gość: ~Elf

    Stara metoda opluwanie przeciwników politycznych przed nadchodzącymi wyborami

  • 2011-09-12 09:07:09

    gość: ~zez

    Panoim i Panom z PO już dziękujemy. Kompromitacja jak zwykle w PO

  • 2011-09-12 19:50:09

    gość: ~Elf

    Kaczki dziwaczki kłapią była, co hi hi

  • 2011-09-13 08:54:15

    gość: ~gość z kosmosu

    Peło niszczy Polskę!

  • 2011-09-13 14:23:30

    gość: ~AMPokryszka

    ...zwyczajny brak moralności tyle...nie wybierajmy takich ludzi...bo marnują pieniądze...

  • 2011-09-13 23:20:49

    gość: ~Zaskoczony komentarzami

    Mąż posłanki dzień później powiedział, że nic mu nie przeszkadza w tym zachowaniu, bo nic się nie wydarzyło. Ponadto wyborcy obdarzają Szulca wielkim zaufaniem. Na YouTubie pod hasłem Jakub Szulc znalazłem takie filmy http://www.youtube.com/watch?v=lV3I2RJfTI8
    Jak można w niektórych podobnych przeczytać wyborcy przychodzą nieraz sami do biura Szulca, aby wyrazić swoje poparcie.

  • 2011-09-14 07:53:35

    gość: ~ster

    Żenada. Zaskoczony komentarzami. Poziom wpisu godny wyłącznie PO.
    Hasło miesiąca października - PANIOM I PANOM Z PO JUŻ D Z I Ę K U J E M Y.
    Szulcom, Jurcewiczom, Mrzygłodzkim, Wielichowskim, Zbyniom, Ryniom itd.itp.

  • 2011-09-15 15:12:57

    gość: ~Zenia

    SZULC. JURCEWICZ ,TO BARDZO DOBRZY PARLAMENTARZYŚCI SĄ Z LUDŹMI..

  • 2011-09-19 00:12:12

    gość: ~WYBORCA Z KŁODZKA

    Panie SZULC W CAŁEJ POLSCE KOŃCZY SIĘ ERA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ!!! SZKODA PANA OSOBY, ŻE DOŁĄCZYŁ PAN DO ; OSZUSTÓW,PRZEKRĘTÓW,I LUDZI SPRZEDAJĄCYCH POLSKĘ ! JEST PAN W NASZYM WIEKU, WIDZI PAN JAK TUSKOMANIA NAS OKŁAMUJE I GRABI!!!! KIESZENIE NAJUBOŻSZYCH POLAKÓW , EMERYTÓW I RENCISTÓW .STANOWCZO "NIE" DLA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ!!! TAK GŁOSOWAĆ BĘDĄ ZWYKLI LUDZIE Z OKOLIC I SAMEGO KŁODZKA. WPADŁ PAN W ŁAJNO, MY NIE CHCEMY PANA Z NIEGO WYCIĄGAĆ! SZKODA PANIE SZULC!!!

  • 2011-09-19 14:17:37

    gość: ~Robert

    Wolę głosować na przewidywalną PO i Jakuba Szulca , niż na kameleona Jarosława Kaczyńskiego i PiS .Nie tak dawno Jarosław wygłaszał pojednawcze " orędzie" do BRACI MOSKALI , ale po Jego przegranych wyborach na prezydenta , szybko okazało się , że to był spektakl , gra. Wszystko wróciło w stare koleiny. Teraz znowu PiS ma nadzieję , że młode pokolenie, które pójdzie do wyborów, nie pamięta rządów PiS i chwyci haczyk , dobrego , spolegliwego" przywódcy narodu".

  • 2011-09-19 21:04:49

    gość: ~Były Pisowiec

    PiS czyli PRAWO i SAMOSĄD to partia bez przyszłości , utrzymująca się przy życiu podsycając negatywne emocje i strach. Nie potrafiąca działać, kiedy nie stworzy sobie wroga. Gdy w telewizji pojawia się Jarosław Kaczyński , Maciarewicz , czy inne "GWIAZDY"PiS-u , dostaję stresu , bo stają mi przed oczami , ich zaledwie 2 letnie nieudolne rządy. Całe szczęście, że sami doprowadzili do ich skrócenia . Koniec rządzenia przypadkiem nastąpił, przed nastaniem światowego kryzysu . Inaczej ,miotaliby się od ściany , do ,ściany z pochopnymi decyzjami , co w obecnym czasie odbiłoby się na polskiej kondycji gospodarczej. PO ustabilizowało sytuację, nie działając emocjonalnie, lecz rozważnie i chwała BOGU za to.

  • 2011-09-26 23:54:20

    gość: ~CHE

    KUBA nie obchodzą m,nie twoje igraszki miłosne - powiedz przed wyborami co ty zrobileś dla wyborców w Kłodzku - wszyscy wiemy , że nic - przespałes tę kadencję i jeszcze utraciłeś obwodnicę miasta Kłodzka - to skandaliczne - nie zagłosujemy na ciebie

  • 2011-09-26 23:54:59

    gość: ~CHE

    KUBA nie obchodzą m,nie twoje igraszki miłosne - powiedz przed wyborami co ty zrobileś dla wyborców w Kłodzku - wszyscy wiemy , że nic - przespałes tę kadencję i jeszcze utraciłeś obwodnicę miasta Kłodzka - to skandaliczne - nie zagłosujemy na ciebie

  • 2011-09-27 00:27:01

    gość: ~Andrzej

    ostatnio dodany post

    Naiwniacy. Takich miast jak Kłodzko , które czekają na wymarzone i niezbędne dla nich obwodnice, są dziesiątki w Kraju. Myślicie , że posłanka Wielichowska , poseł Szulc mają decydujący głos w tej sprawie ?. Również NYSA , która posiada swojego WICEMINISTRA INFRASTRUKTURY , od lat zabiega o obwodnicę. Mimo , że jak by ktoś powiedział , Nysa ma "chody" w samym ministerstwie , nie pomogło to w przyspieszeniu realizacji. Znalazła się razem z Kłodzkiem na tej samej liście , planowanej na 2012 lub 2013 rok .Mimom protestów mieszkańców i parlamentarzystów z tamtego terenu.