Express-Miejski.pl

Na kogo zagłosujemy na terenie okręgu wałbrzyskiego?

Wybory 2011 fot.: eko-samorzadowiec.pl

Aktualnie trwa rejestracja kandydatów do Sejmu reprezentujących poszczególne komitety wyborcze w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Spośród wszystkich zarejestrowanych na terenie okręgu wałbrzyskiego osób wybierzemy 8 reprezentantów.

W powiecie kłodzkim do głosowania jest uprawnionych 137.314 mieszkańców. W ząbkowickim 56.467.

Do tej pory swoich kandydatów zarejestrowało 6 komitetów. W sumie na listach pojawi się co najmniej 96 nazwisk.

KANDYDACI DO SEJMU

Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

Numer na liścieNazwisko i imionaZawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Ponitka Jan Zenon Wałbrzych, nie należy do partii politycznej
2 Patro Izabela Magdalena Świdnica, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
3 Michalak Ryszard Stanisław Wałbrzych, nie należy do partii politycznej
4 Grochalska Danuta Bernarda Gorzanów, nie należy do partii politycznej
5 Kwiatkowski Waldemar Bolesław Jaworzyna Śląska, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
6 Krupa Rafał Jan Ścinawica, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
7 Kandyba Anna Wałbrzych, nie należy do partii politycznej
8 Łojowska Marzena Agata Ziębice, nie należy do partii politycznej
9 Kurek Alicja Kinga Grodziszcze, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
10 Piwońska Elżbieta Izabela Nowa Ruda, nie należy do partii politycznej
11 Kasperek Mariusz Świdnica, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
12 Jaciuk Robert Bogusław Ząbkowice Śląskie, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
13 Kurzydlak Daniel Andrzej Wałbrzych, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
14 Kandyba Maja Wałbrzych, nie należy do partii politycznej
15 Bolechowski Tomasz Wojciech Wałbrzych, nie należy do partii politycznej
16 Łojowski Grzegorz Józef Ziębice, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Numer na liścieNazwisko i imionaZawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Święczkowski Bogdan Roman Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
2 Zalewska Anna Elżbieta Świebodzice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3 Wiązowski Waldemar Bogdan Oława, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4 Dąbrowski Andrzej Wojciech Kłodzko, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5 Zieliński Kamil Krzysztof Wałbrzych, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6 Bielawska Zuzanna Piława Górna, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7 Szumiejko Eugeniusz Wrocław, nie należy do partii politycznej
8 Błasik Robert Artur Jasienica, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9 Gaszyńska Elżbieta Świdnica, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10 Tyniec Jacek Polanica-Zdrój, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11 Frankowska Iwona Krystyna Boguszów-Gorce, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12 Furmanek Janusz Marian Świdnica, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13 Koczot Tomasz Kazimierz Kudowa-Zdrój, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14 Mucha Beata Maria Wałbrzych, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15 Natanek Wiesław Lipa, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16 Rejman Monika Głuszyca, nie należy do partii politycznej

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Numer na liścieNazwisko i imionaZawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Niebieszczański Ryszard Wiktor Jaszkowa Dolna, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2 Kurzawa Jarosław Wiśniowa, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3 Cal Grażyna Joanna Brzeźnica, nie należy do partii politycznej
4 Zibrow Andrzej Wałbrzych, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5 Wiszniewska Elżbieta Świebodzice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6 Węgrzyn Andrzej Waldemar Wałbrzych, nie należy do partii politycznej
7 Mesjasz Joanna Polanica-Zdrój, nie należy do partii politycznej
8 Nowak Ryszard Mieczysław Ziębice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9 Korzewicz Monika Ząbki, nie należy do partii politycznej
10 Łuciów Marek Jerzy Bielawa, nie należy do partii politycznej
11 Siemczonek Barbara Łucja Wambierzyce, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
12 Piela Sylwia Rybnica Leśna, nie należy do partii politycznej
13 Longawa Stanisław Tadeusz Szalejów Dolny, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14 Kowalczyk Zenon Jacek Jugów, nie należy do partii politycznej
15 Marchlewski Grzegorz Ryszard Kostrza, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16 Jaworska Dorota Adriana Bystrzyca Kłodzka, nie należy do partii politycznej

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Numer na liścieNazwisko i imionaZawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Mrzygłocka Izabela Katarzyna Wałbrzych, członek partii Platforma Obywatelska RP
2 Szulc Jakub Maciej Kłodzko, członek partii Platforma Obywatelska RP
3 Smolarz Tomasz Dzierżoniów, członek partii Platforma Obywatelska RP
4 Wielichowska Monika Nowa Ruda, członek partii Platforma Obywatelska RP
5 Jagła Robert Aleksander Wierzbna, członek partii Platforma Obywatelska RP
6 Organiściak Jerzy Olbrachcice Wielkie, członek partii Platforma Obywatelska RP
7 Kołacz-Leszczyńska Agnieszka Maria Wałbrzych, członek partii Platforma Obywatelska RP
8 Gromadzka Dorota Dzierżoniów, członek partii Platforma Obywatelska RP
9 Świło Teresa Świdnica, członek partii Platforma Obywatelska RP
10 Szczygieł Zbigniew Świdnica, członek partii Platforma Obywatelska RP
11 Adamska Jadwiga Monika Kamieniec Ząbkowicki, członek partii Platforma Obywatelska RP
12 Linard-Krawczyńska Malwina Małgorzata Świdnica, nie należy do partii politycznej
13 Konieczna-Enözel Dorota Pieszyce, członek partii Platforma Obywatelska RP
14 Rudzińska Grażyna Maria Wałbrzych, członek partii Platforma Obywatelska RP
15 Prostak Paweł Władysław Dobromierz, nie należy do partii politycznej
16 Piotrowicz Zbigniew Lądek-Zdrój, członek partii Platforma Obywatelska RP

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

Numer na liścieNazwisko i imionaZawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Szymiec-Raczyńska Halina Jadwiga Dzierżoniów, członek partii Ruch Palikota
2 Wolski Bartłomiej Mateusz Kłodzko, członek partii Ruch Palikota
3 Lelito-Dąbrowa Grażyna Aniela Szczawno-Zdrój, nie należy do partii politycznej
4 Płoski Krzysztof Mirosław Wałbrzych, nie należy do partii politycznej
5 Rybak Danuta Anna Ząbkowice Śląskie, nie należy do partii politycznej
6 Sawiel Aleksandra Józefa Świdnica, członek partii Ruch Palikota
7 Lewandowski Piotr Łukasz Świebodzice, nie należy do partii politycznej
8 Piszczatowska-Hołub Katarzyna Barbara Bielawa, członek partii Ruch Palikota
9 Drapała Sebastian Marek Wałbrzych, członek partii Ruch Palikota
10 Rybicka Barbara Maria Łagiewniki, nie należy do partii politycznej
11 Krzysztofek Jerzy Wałbrzych, członek partii RACJA PL, RACJA
12 Gaik Krzysztof Jerzy Wałbrzych, nie należy do partii politycznej
13 Kubat Krystyna Karolina Korytów, członek partii Ruch Palikota
14 Stasiak Marek Aleksander Wałbrzych, członek partii RACJA PL, RACJA
15 Kroczak Anna Elżbieta Pieszyce, członek partii Ruch Palikota
16 Zborowski Tomasz Łukasz Wałbrzych, członek partii RACJA PL, RACJA

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Numer na liścieNazwisko i imionaZawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Marosz Danuta Wałbrzych, członek partii SLD
2 Dyduch Marek Wrocław, członek partii SLD
3 Łącki Adam Edward Kłodzko, członek partii SLD
4 Kamińska Marzanna Dzierżoniów, członek partii SLD
5 Fasuga Rafał Paweł Świdnica, członek partii SLD
6 Słatyńska Bożena Helena Szczytna, członek partii SLD
7 Piątek Ewa Barbara Ząbkowice Śląskie, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
8 Godlewski Zygmunt Dzierżoniów, członek partii SLD
9 Socha Ilona Małgorzata Wałbrzych, członek partii SLD
10 Gackiewicz Michał Krzysztof Dzierżoniów, członek partii SLD
11 Dorosz Ewa Anna Głuszyca, członek partii SLD
12 Świątek Józef Jan Wałbrzych, członek partii KPEiR
13 Niewęgłowski Kazimierz Ziębice, członek partii SLD
14 Tworzydło Bernadeta Monika Mokrzeszów, członek partii KPEiR
15 Kubas Robert Waldemar Dzierżoniów, członek partii SLD
16 Szopian Elżbieta Antonina Stoszowice, członek partii SLD

Express-Miejski.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Na kogo zagłosujemy na terenie okręgu wałbrzyskiego?

    2011-08-30 21:12:49

    Express-Miejski.pl

    Aktualnie trwa rejestracja kandydatów do Sejmu reprezentujących poszczególne komitety wyborcze w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Spośród wszystkich zarejestrowanych na terenie okręgu wałbrzyskiego osób wybierzemy 8 reprezentantów.

  • 2011-09-01 08:18:01

    gość: ~mm

    Tylko Nowak Ryszard!!!

  • 2011-09-09 22:23:17

    gość: ~Grażyna

    tylko na Adama Łackiego z SLD

  • 2011-09-18 16:05:10

    gość: ~mann

    ostatnio dodany post

    Tylko na Wielichowską

REKLAMA


REKLAMA