Express-Miejski.pl

Przez półtora miesiąca gwałcił i przetrzymywał 14-latkę

Przestępstwo fot.: dreamstime.com

W miniony piątek wałbrzyska policja zatrzymała 21-latka, który przez półtora miesiąca przetrzymywał, gwałcił i głodził w swoim mieszkaniu 14-letnią córkę znajomych z Kłodzka.

Sprawca - mieszkaniec Szczawna Zdroju - wykorzystał fakt, że małoletnia uciekła z domu rodzinnego. Mężczyzna został już tymczasowo aresztowany. Teraz grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Sygnał o ewentualnym miejscu, gdzie może przebywać dziewczynka, wałbrzyscy stróże prawa otrzymali od funkcjonariuszy z Kłodzka. Gdy policjanci weszli do mieszkania, znaleźli ją w szafie, pod stertą ubrań. Wyglądało, jakby się ukrywała przed Policją. Po powrocie do domu rodzinnego, dopiero po 10 dniach zdecydowała się opowiedzieć swojej matce o tym, co ją spotkało. Wówczas na jaw wyszły okoliczności jej pobytu w Szczawnie Zdroju. Okazało się, że mężczyzna przetrzymywał ją tam wbrew jej woli. Groził pozbawieniem życia, głodził, zastraszał. Ponadto bił ją, dusił, a nawet ranił w rękę gwoździem. Przez cały czas wykorzystywał ją również seksualnie.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna wykorzystał fakt ucieczki dziewczynki z domu, nie informując jej rodziców, których dobrze znał, że ich córka jest u niego w mieszkaniu. Podczas jego nieobecności w domu kazał dziewczynce zachowywać się cicho i ukrywać się w szafie pod warstwą ubrań. Stąd miejsce, w którym ją znaleźli policjanci po wejściu do mieszkania. Zatrzymany mężczyzna, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Teraz za wszystkie czyny, których się dopuścił, może spędzić za kratami nawet 12 lat.

Express-Miejski.pl / KPP Wałbrzych

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Przez półtora miesiąca gwałcił i przetrzymywał 14-latkę

  2011-08-23 11:18:14

  Express-Miejski.pl / KPP Wałb

  W miniony piątek wałbrzyska policja zatrzymała 21-latka, który przez półtora miesiąca przetrzymywał, gwałcił i głodził w swoim mieszkaniu 14-letnią córkę znajomych z Kłodzka.

 • 2011-08-23 14:18:47

  gość: ~kilof

  12 lat to dał bym ciężkich robót w kopalni azbestu albo niklu .

 • 2011-08-24 09:50:58

  gość: ~Wir

  Ta nastolatka sama narozrabiała a winę zwaliła na swojego przyjaciela. Na pewno zakochała się i uciekła z domu korzystać z życia i przyjemności. Ja jej nie wierze.

 • 2011-08-25 22:12:22

  gość: ~XXX

  ostatnio dodany post

  Debili nie brakuje to nie jakiś Amerykański film wyobraźnia Cię ponosi lepiej ogarnij i otwórz oczy nie ma co doszukiwać się jakiś sensacji to jest ŻYCIE i módl się żeby kiedyś Ciebie takie świństwo nie spotkało

REKLAMA


REKLAMA