Express-Miejski.pl

Kolejny fast food w Kłodzku!

d fot.: kfc.pl

Od kilku miesięcy w Kłodzku otwarta jest restauracja McDonald's. Teraz planowane jest otwarcie kolejnego fast-food’a.

Chodzi o międzynarodową sieć KFC. Obiekt ma  powstać w centrum Galeria Twierdza Kłodzka przy ul. Noworudzkiej. Tam znajduje się także wspomniana restauracja McDonalds.

Dave / Tygodnik Euroregion Glacensis

17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Kolejny fast food w Kłodzku!

    2011-04-14 21:54:49

    Dave / Tygodnik Euroregion Gla

    Od kilku miesięcy w Kłodzku otwarta jest restauracja McDonald's. Teraz planowane jest otwarcie kolejnego fast-food’a.

  • 2011-04-14 22:45:07

    gość: ~z23

    To tak samo jak Tesco ale ta informacje podacie gdzies za 2-3 miesiace :)

  • 2011-04-15 07:13:25

    gość: ~Ja

    Tesco ma podobno w Polsce przejąć wszystkie Carry Foury, ale to chyba plotki, bo wszystkie sklepy trzymają się dobrze.

  • 2011-04-15 10:27:10

    gość: ~gość z kosmosu

    Kolejny śmieć na naszej ziemi.

  • 2011-04-15 12:16:48

    gość: ~xola

    fajnie! jestem" za " !!!

  • 2011-04-15 13:02:22

    gość: ~zadowolona

    Bardzo fajnie! 100% wolę KFC niż Mc. Super!!!!!!!!

  • 2011-04-15 22:14:33

    gość: ~kfc

    Kiedy rusza budowa?

  • 2011-04-16 13:52:14

    gość: ~ząbkowiczanin

    a w ząbkowicach dalej nic ani galerii ani niczego nawet ucichł już temat budowy marketów na os. słonecznym no ale drugi orlik jest tak potrzebny w tym mieście jak śnieg w zimie. Gratalacje bardzo udanego pomysłu. ząbkowice to dno i nie jestem dumny z tego że tutaj mieszkam

  • 2011-04-16 18:17:29

    gość: ~gość z kosmosu

    Głupoty gadasz. Boiska są potrzebne. Przez sport się wychowuje. A w miastach lepiej żeby fabryki powstawały, a nie hipermarkety, żeby ludzie przede wszystkim mieli gdzie pieniądze zarabiać a nie wydawać. Pozdrawiam.

  • 2011-04-17 08:02:38

    gość: ~PS

    Racja. A potem dzieci wyglądają jakby miały pęknąć. Taki przykład dają rodzice. Wstyd, cieszyć się że się coś takiego otwiera.

  • 2012-05-09 14:40:28

    gość: ~Ziolo

    To postaw fabrykę, kto ci zabrania. A może fabryki powinny być budowane przez miasto?

  • 2011-04-20 14:53:45

    gość: ~seba kłodzko

    Ja osobiście jestem za KFC dobre jedzenie maja lepsze niż McDonald's :D a co do tesco też brakuje carrefour sie chowa przy tesco :)

  • 2011-05-20 12:04:35

    gość: ~aga

    ja chcę ALMĘ tam jest czysto a ceny wcale nie wygórowane w porówaniu do ząbkowickich sklepów

  • 2011-04-28 18:12:12

    gość: ~gosc

    Czy już wiadomo gdzie dokładnie będzie się znajdował?

  • 2012-05-09 15:04:01

    gość: ~Przypuszczam

    Chyba w kinie Cinema 3 , w miejsce zamkniętej restauracji chińskiej.

  • 2012-06-01 09:53:27

    gość: ~isia

    juz jest naniesiony na plany. Ma byc miedzy ulica a parkingiem galerii- obiekt wolnostojacy

  • 2017-07-09 22:42:08

    gość: ~Majeranek

    ostatnio dodany post

    Juz tyle lat minęło, a tu cisza !
    Raczej beda nici z tej inwestycji.