Express-Miejski.pl

Zażarta walka o kinomanów - ciąg dalszy

mok fot.: własne/MOK Nowa Ruda

Kina w dalszym ciągu walczą o klientów. W Nowej Rudzie organizatorzy wpadli na kolejny pomysł jak przyciągnąć kinomanów.

Ostatnio do każdego zakupionego biletu dodawana była paczka słonecznika.  Teraz organizatorzy wymyśli kolejną akcję. W Oskarowy Weekend, który kino MOK postanowiło uczcić w sposób szczególny, do każdego biletu zakupionego na film animowany "Safari", a także seans "Polowanie na czarownice" - rozdawana będzie paczka chipsów gratis.

W promocję noworudzkiego kina ma również się zaangażować Robert Więckiewicz. Aktora pochodzącego z tego miasta będzie można zobaczyć w Nowej Rudzie na plakatach zachęcających do odwiedzenia kina. To wszystko ma związek z powstałym nie tak dawno w Kłodzku multipleks Cinema3D. Jego otwarcie sprawiło, iż kina w powiecie muszą za wszelką cenę walczyć o klientów.

Dave

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zażarta walka o kinomanów - ciąg dalszy

  2011-02-25 22:11:45

  Dave

  Kina w dalszym ciągu walczą o klientów. W Nowej Rudzie organizatorzy wpadli na kolejny pomysł jak przyciągnąć kinomanów.

 • 2011-02-26 13:03:04

  gość: ~qq

  CZY MOŻECIE DODAĆ NEWSA O KONKURSIE MONOPOLY.PL - ZĄBKOWICE WALCZĄ W "DZIKA KARTA". CHCECIE, ŻEBYŚMY BYLI NA PLANSZY GRY?

 • 2011-02-27 20:24:56

  gość: ~gość z kosmosu

  Nie "newsa" tylko informację,wiadomość. Tu jest POLSKA i piszmy po polsku!

 • 2011-02-28 18:07:10

  gość: ~Józek

  ostatnio dodany post

  To Kino Kłodzkie 3D to kpina tam nie ma żadnych efektów,okulary słabej jakości,nagłosnienie bez nadziejne,a fotele trudno nazwac fotelami to raczej Ławki drewniane. KOMPLETNA KLAPA!!!!!!!

REKLAMA


REKLAMA