Express-Miejski.pl

Policja przejęła 90 porcji narkotyków

KP fot.: KPP Kłodzko

Blisko 90 porcji narkotyków nie trafiło na noworudzkie ulicy. W ręce policji wpadło dwóch mężczyzn podejrzewanych o posiadanie środków odurzających.

W czwartek policjanci na terenie Gminy Nowa Ruda zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 19 i 20 lat podejrzewanych o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zauważyli ich podczas patrolu. Mężczyźni zachowywali się nerwowo. Jeden z nich na widok policjantów odrzucił na ziemię worek z białym proszkiem. Wkrótce okazało się, że jest to amfetamina.

Funkcjonariusze w ubraniu drugiego mężczyzny znaleźli kilkanaście porcji tego narkotyku. Łącznie zabezpieczyli blisko 90 porcji środków odurzających. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Obecnie funkcjonariusze ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz sprawdzają, czy zatrzymani nie zajmowali się ich handlem.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dave

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Policja przejęła 90 porcji narkotyków

  2011-02-04 22:27:38

  Dave

  Blisko 90 procji narkotyków nie trafiło na noworudzkie ulicy. W ręce policji wpadło dwóch mężczyzn podejrzewanych o posiadanie środków odurzających.

 • 2011-02-04 23:29:04

  gość: ~gość z kosmosu

  Do 3 lat to jawna kpina.

 • 2011-02-05 08:16:58

  gość: ~Ja

  A slyszeliscie jakie to kary Sad wymierzyl za zabicie psa? Pewne dostana w zawiasach i wyjda i dalej beda to robic. To jest wlasnie polskie prawo.

 • 2011-02-05 14:13:45

  gość: ~gość z kosmosu

  ostatnio dodany post

  Mylisz się. Nie ma polskiego prawa. Wszystko jest dostosowane do prawa unijnego. Nasze prawo było ostrzejsze, ale jak wam się zachciało unii to nie biadolcie.

REKLAMA


REKLAMA