Express-Miejski.pl

PKS Kłodzko zapomina o podróżujących

pks fot.: pks kłodzko

Cierpliwość pasażerów podróżujących za pośrednictwem kłodzkiego PKS została w ostatnim czasie wystawiona na ciężką próbę. Głośno jest nie tylko o likwidacji połączenia Kłodzko - Nowa Ruda, ale także o  funkcjonowaniu i sposobie świadczenia usług przez kłodzkie przedsiębiorstwo autobusowe.

Przykładem na niezrozumiałą politykę traktowania klienta w sposób dość obcesowy jest obsługa połączenia na trasie Kłodzko - Kudowa Zdrój o godzinie 05:30 rano. Według relacji pasażerów przez trzy kolejne dni - tj. 3,4 i 5 stycznia 2011 roku, połączenie to nie było realizowane punktualnie, a opóźnienie sięgało nawet 30 minut. – Bulwersuje mnie fakt, że przyczyna i czas opóźnienia, nie była podana przez osobę dyżurującą ruchem, a ja jak i inne osoby miały wątpliwą przyjemność korzystania z mroźnej aury na placu autobusowym, ponieważ nie istniała możliwość skorzystania i przede wszystkim ogrzania się w poczekalni w budynku dworca autobusowego, gdyż o tej porze była ona zamknięta – mówi jedna z pasażerek.

Pasażerowie narzekają na stan techniczny poczekalni i jej stałych bywalców, którzy zachowują się na jej terenie wulgarnie i w sposób natarczywy wymuszają od podróżnych datki pieniężne. Każdy życzyłby sobie, aby w Kłodzku stworzono wszystkim podróżującym możliwości zaczekania na odjazd autobusu w miejscu ciepłym i czystym, a przede wszystkim bezpiecznym, więc tym bardziej dziwi bierność ochrony obiektu, która nie reaguje na zachowania osób np. pod wpływem alkoholu, lub wymuszającym wsparcie finansowe.

Dave

9

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • PKS Kłodzko zapomina o podróżujących

    2011-01-06 11:20:58

    Dave

    Cierpliwość pasażerów podróżujących za pośrednictwem kłodzkiego PKS została w ostatnim czasie wystawiona na ciężką próbę. Głośno jest nie tylko o likwidacji połączenia Kłodzko - Nowa Ruda, ale także o  funkcjonowaniu i sposobie świadczenia usług przez kłodzkie przedsiębiorstwo autobusowe.

  • 2011-01-06 11:51:33

    gość: ~Ja

    Warto jeszcze wspomniec o wysokich cenach biletow w pks k-ko! Ceny te droższe o kilka złotówek w porownaniu do pks wroclaw czy innych miejscowosci.

  • 2011-01-06 16:45:30

    gość: ~setka

    Ja również miałam ostatnio wątpliwą przyjemność podróżowania za pośrednictwem PKS w Kłodzku. Prawie wszystko było na minus - zabytkowy autobus, gburowaty kierowca z pretensjami że on nie ma jak wydać z 10 złotych, a także bagaże poustawiane w przejściu bo to był autobus bez luku bagażowego. Jednak co do poczekalni - mimo, że faktycznie jej lata świetności przypadały co najwyżej na lata 60 i 70, to było tam ciepło i można na nią było wejść tylko z jednej strony, a chyba dyżurny ruchu (grubszy facet - siedział naprzeciwko wejścia) najpierw powyrzucał właśnie takich meneli co spali na ławkach, a później pilnował, aby nikt taki już nie wchodził do środka, za co się należy się plus.
    W sumie to wcale się nie dziwię, że ludzie coraz częściej wybierają swoje samochody lub busy, bo jest taniej i szybciej, a przede wszystkim wygodniej.

  • 2011-01-07 09:35:52

    gość: ~Niezadowolony

    Bilety ida w górę, a jakośc usług w PKS Kłodzko w dół! :/

  • 2011-01-09 16:09:56

    gość: ~liryczka

    A ja miałam przyjemność spotkać tego Pana dyżurnego- Pana Stanisława, którego serdecznie pozdrawiam i dziękuję za pomoc przy odzyskaniu dokumentów pozostawionych w autobusie.

  • 2011-01-10 16:19:15

    gość: ~Gośka

    Nazywajmy rzeczy po imieniu - na dworu w Kłodzku są po prostu w niezliczonej ilości menele i cygani, którzy polują na podróżujących i wręczy wymuszają kasę na tanie wino i inne denaturaty. Wiecznie śmierdzący i pijani zalegają później na poczekalni i trzeba być naprawdę jakimś hardocrem aby przebywać z nimi w jednym pomieszczeniu. Jak Panu Prezesowi to nie przeszkadza, to niech sobie trzyma tych wszystkich pijaków u siebie w biurze, albo jeszcze lepiej, niech postawi swoje biurko w poczekalnii, a ochroniarzy ubierze w stroje ludowe i postawi jako atrakcję, bo i tak stoją jak słupy soli i nic nie robi, aby wyrzucić tę chołotę na zbity pysk poza dworzec.

  • 2011-01-27 14:52:48

    gość: ~kokosz

    Rzeczywiście PKS Kłodzko zszedł na PSY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 2011-01-27 14:54:36

    gość: ~krak

    Brak Kultury kierowców,tabor w stanie opłakanym,najdroższe bilety ..... itp

  • 2017-05-22 09:43:32

    gość: ~Krzysiek

    ostatnio dodany post

    O ile kierowcy co niektórzy są uprzejmi i mili to niestety nie mają narzędzi do pracy w postaci zadbanego i sprawnego autobusu. Wstydzić się powinna obecna Pani prezes.