Express-Miejski.pl

W Kłodzku otwierają KFC. Dla pierwszych 50 osób kubeczki Hot Wings za złotówkę

Dla zmotoryzowanych przygotowano usługę Drive Thru, która umożliwia złożenie i odbiór zamówienia bez konieczności wysiadania z samochodu fot.: KFC Polska

30 października o godz. 12 zostanie otwarte KFC w Kłodzku. Z tej okazji zaplanowano sporo atrakcji oraz specjalne oferty promocyjne.

Pierwsza restauracja KFC w Kotlinie Kłodzkiej mieści się przy Galerii Twierdza Kłodzko, na ul. Noworudzkiej 2b. Dla zmotoryzowanych przygotowano również usługę Drive Thru, która umożliwia złożenie i odbiór zamówienia bez konieczności wysiadania z samochodu.

Otwarciu restauracji towarzyszyć będą oferty promocyjne oraz liczne atrakcje. Na 50 pierwszych osób czekają kubełki z Hot Wings za symboliczną złotówkę, a na wszystkich gości kawałek powitalnego tortu. Będzie również możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Colonelem Sandersem oraz skorzystania z kuponów rabatowych na popularne pozycje z menu restauracji.

Kłodzka restauracja KFC z usługą Drive Thru będzie czynna od poniedziałku do niedzieli w godz. od 7 do 24. Do końca roku sieć planuje także uruchomienie usługi dostawy do domu lub biura. Zamówienia będzie można składać poprzez stronę internetową lub aplikację KFC.

Czym jest KFC?

KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, światowy pionier restauracji szybkiej obsługi. Od ponad 80 lat, czyli od czasu otwarcia w 1930 roku pierwszej restauracji KFC w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków KFC opracował Colonel Sanders.

Codziennie około 12 milionów klientów obsługiwanych jest w ponad 18 tys. restauracji sieci w ponad 100 krajach na całym świecie. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, który zarządza obecnie siecią ponad 230 restauracji KFC. Więcej informacji znaleźć można na stronie kfc.pl oraz na portalu Facebook

mat.pras.

3

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Dodawanie komentarzy zostało tymczasowo zablokowane

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • W Kłodzku otwierają KFC. Dla pierwszych 50 osób kubeczki Hot Wings za złotówkę

  2017-10-24 12:18:33

  gość: ~xyzabc

  Teraz się rozłożą klienci pomiędzy McDonald's a KFC i nareszcie będzie wybór

 • 2017-10-24 14:53:07

  gość: ~klient

  @~xyzabc

  I dobrze, bo ostatnio obsługa w macu ponizej przyjetych standardow w wiekszych miastach

 • 2017-10-24 18:06:18

  gość: ~Pl

  ostatnio dodany post

  "Dla pierwszych 50 osób kubeczki Hot Wings za złotówkę" Ranigast gratis. Po co jest takie śmieci. Aż przykro patrzeć na nasze społeczeństwo jak się zmieniło. Faceci jak by chodzili całe życie w ciąży, kobietą tam się wylewa tu wystaje. Pier... Te Maki kfc i inne smietniki.

REKLAMA


REKLAMA