Express-Miejski.pl

Korekta rozkładu jazdy PKP na trasie Międzylesie - Kłodzko

[zdjęcie ilustracyjne] fot.: bom

Na Dolnym Śląsku przewidziane są kilkudniowe zamiany w komunikacji z uwzględnieniem uruchomienia zastępczych połączeń autobusowych.

Od 4 do 8 września na odcinku Jelenia Góra – Szklarska Poręba Górna. Od 3 do 22 września na trasie Międzylesie – Kłodzko Główne i od 11 do 15 września między Zgorzelcem a Lubaniem Śląskim.

W niedzielę 3 września zostanie wprowadzona korekta rozkładu jazdy. Będzie obowiązywała do 14 października. Plakaty z informacją o połączeniach są już dostępne w internecie.
Podczas weekendu, w którym wprowadzana będzie korekta rozkładu, na największych stacjach w Polsce, pomocy pasażerom udzielą informatorzy oraz pracownicy punktów InfoDworzec. Zmiany w kursowaniu pociągów są ujęte w rozkładach jazdy. Informacje o aktualnym rozkładzie jazdy pociągów dostępne są na stacjach i przystankach w formie plakatów, ulotek oraz na stronach portalpasazera.pl i rozklad-pkp.pl, a także bezpośrednio u przewoźników kolejowych. Informacje na temat rozkładu jazdy PKP Intercity można znaleźć na stronie intercity.pl lub dzwoniąc pod nr 703 200 200.

bom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA