Express-Miejski.pl

Ryszard Niebieszczański starostą?

KW fot.: http://niebieszczanski.info/

Były Wójt Gminy Kłodzko typowany jest na starostę powiatu kłodzkiego. Wybory do Rady Powiatu wygrała Platforma Obywatelska, ale pozostałe partię podpisały między sobą koalicję.

Do Rady Powiatu na 29. mandatów aż 13 zdobyła Platforma Obywatelska. Początkowo przypuszczano, iż partia zawrze koalicję z komitetem Rozwój i Partnerstwo, a starostą miałby zostać Maciej Awiżeń, który przegrał walkę o fotel burmistrza.

Polskie Stronnictwo Ludowe, Stowarzyszenie Dolny Śląsk XXI, Sojusz Lewicy Demokratycznej oraz Prawo i Sprawiedliwość podpisali w czwartek (25 listopada) umowę koalicyjną o sprawowaniu władzy.  To sprawiło, iż dysponują łącznie 16 mandatami.

Starostą miałby zostać były wójt Gminy Wiejskiej Kłodzko, Ryszard Niebieszczański (na zdjęciu), pęłniący tą funkcję od 1994 roku, a przewodniczącym Andrzej Dąbrowski - dyrektor Kłodzkiego Centru Kultury Sportu i Rekreacji,

 

 

Dave

8

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Ryszard Niebieszczański starostą?

    2010-11-26 17:04:17

    Dave

    Były Wójt Gminy Kłodzko typowany jest na starostę powiatu kłodzkiego. Wybory do Rady Powiatu wygrała Platforma Obywatelska, ale pozostałe partię podpisały między sobą koalicję.

  • 2010-11-26 23:44:44

    gość: ~rewelacja

    Ale zrobili platforme na szaro! A Niebieszczański jako starosta? Parodia. To jest stanowisko reprezentacyjne. Mogłby sobie były wójt odpuścić takie aspiracje. Niech sie cieszy, ze wszedł do powiatu.

  • 2010-11-27 08:02:27

    gość: ~ja

    wykiwali PO niemiłosiernie. Kleska totalna w tych wyborach. Burmistrz PO - M.Awizeń poległ i tak smao bedzie w Powiecie. Ciekawe, co sie stanie w Radzie Miasta

  • 2010-11-27 09:14:21

    gość: ~mądry

    Mógłby zostać starostą ale w koalicji z PO.
    Jak ten facet poniekąd samorządowiec z osiągnięciami czuje się w tym doborowym towarzystwie ludzi pokroju Dąbrowskiego?

    Niebieszczański ma aspiracje nie tylko na starostę ,dla stołka wicepremiera lub ministra zrobi wszystko......(:
    Tak,swoją drogą to pokazał Pawlakowi gdzie jego miejsce,mając w nosie zalecenia i ustalenia.Zastanawia mnie z kim tworzy frakcję ten kolega Draba ?Czyżby to trzecia frakcja w PSL?

  • 2010-11-27 11:43:55

    gość: ~gość z kosmosu

    Precz z Platformą Oszustów!!!

  • 2010-11-27 22:12:26

    gość: ~gość

    Niebieszczański móglby mieć trochę samokrytyki. Gdzie on się nadaje na tak ważne stanowisko. Śmiechu warte.

  • 2010-11-28 08:37:49

    gość: ~sissi

    GRATULUJE. TO WIELKIE PRZEDSIEWZIECIE POLITYCZNE. trudne 4 lata przed panem. trzymam kciuki i pozdrawiam.

  • 2010-12-01 21:33:40

    gość: ~niki

    Sadzę że Niebieszczański zostanie starostą ,ale długo nim nie będzie ,zbyt wielu chce to korytko. Pozdrawiam .Niech zwycięży demokracja i dobro wspólne, służymy wszak OBYWATELOWI!!!

  • 2010-12-06 20:29:55

    gość: ~Maja

    ostatnio dodany post

    Do wszystkich, którzy krytykują Ryszarda Niebieszczańskiego!
    Nie chcę nikogo obrażać, choć jesteście tego warci. Prześledźcie najpierw jego osiągnięcia, cofnijcie się pamięcią wstecz jak było kiedyś w naszej gminie jak jest dziś, a potem dopiero piszcie zjadliwe komentarze. Mieć odpowiednie ambicje i aspiracje to zaleta, tym bardziej u Pana R.N., który chce pomagać nam, a nie czerpać korzyści dla siebie, jak większość ludzi "na stołkach". Pozdr.