Express-Miejski.pl

74-letni pedofil z Wałbrzycha molestował dziewczynki

[zdjęcie ilustracyjne] fot.: policja

Prokuratura w Kłodzku prowadzi śledztwo przeciwko Kazimierzowi G. mieszkańcowi Wałbrzycha. W przeszłości emeryt był już karany za przestępstwa pedofilskie.

Śledczy oskarżają wałbrzyszanina o dotykanie dwóch dziewczyneczek w wieku 8 i 12 lat w miejsca intymne. Do zdarzenia miało dojść w okresie od stycznia do kwietnia tego roku w Nowej Rudzie. Kazimierz G. korzystając z gościnności rodziców dzieci zamieszkiwał z nim przez kilka miesięcy.
- W tym czasie podejrzany miał wielokrotnie dotykać ośmiolatkę i dwunastolatkę w miejsca intymne. Podejrzany miał grozić dzieciom, że jak o tym komuś powiedzą to zostaną oddane do domu dziecka. 23 kwietnia mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzuty dotyczące doprowadzenia małoletnich poniżej 15 roku życia do poddania się innym czynnością seksualnym oraz wpływania groźbą na zeznania świadków – informuje Tomasz Orepuk, rzecznik Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu.
Przesłuchany w charakterze podejrzanego emeryt przyznał się do popełnienia czynu i do grożenia dziewczynkom. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Kłodzku w kwietniu aresztował zboczeńca na trzy miesiące. Mężczyzna w przeszłości był już dwukrotnie karany za przestępstwa seksualne.

bom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA