Express-Miejski.pl

Zatrzymano pijanych kierowców i mężczyzn podejrzewanych o kradzież

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

7 kwietnia policja z powiatu kłodzkiego zatrzymała dwóch nietrzeźwych kierowców i trzech podejrzanych mężczyzn o kradzież elektronarzędzi.

Po godzinie 17 w Nowej Rudzie doszło do zdarzenia - nieustalony mężczyzna na terenie urzędu pocztowego dokonał przywłaszczenia pozostawionego na ladzie portfela z zawartością 500 zł z dokumentami na szkodę mieszkanki Ludwikowic – informuje Wioletta Martuszewska, rzecznik komendy policji w Kłodzku.

Doszło do jeszcze jednego wydarzenia w Nowej Rudzie. - Policjanci ujawnili 43latka, który kierował samochodem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości. Po przebadaniu okazało się, że mężczyzna ma promil alkoholu w organizmie – mówi policjantka.

Późnym wieczorem w Starym Wielisławiu policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli samochód osobowy. - Okazało się, że 41-letni mężczyzna kierował pomimo że był nietrzeźwy. Po przebadaniu mężczyzna miał dwa promile alkoholu w organizmie - informuje Martuszewska.

W Kłodzku policjanci z wydziału kryminalnego na podstawie pracy operacyjnej zatrzymali trzech mężczyzn - 32-latka, 24-latka i 34-latka podejrzewanych o to, że z drugiego na trzeciego kwietnia ci mężczyźni dokonali na terenie ogródków działkowych, włamania do altanki i kradzieży elektronarzędzi o wartości ok. trzech tys. zł. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie, postępowanie w tej sprawie prowadzi komenda w Kłodzku – powiadomiła rzeczniczka komendy.

mwinnik / Express-miejski

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA