Express-Miejski.pl

Zawody pożarnicze w Bierkowicach

Zawody w Bierkowicach fot.: Z.Byrski

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze zorganizowano na boisku. Wzięły w nich udział ochotnicze straże pożarne z terenu gminy Kłodzko.

Do rywalizacji przystąpili ochotnicy z Wojborza, Jaszkowej Dolnej, Szalejowa Dolnego, Ołdrzychowic Kłodzkich, Starego Wielisławia, Wojciechowic, Krosnowic i Żelazna.

- W turnieju wzięły też udział drużyny młodzieżowe z Wojborza, Ołdrzychowic Kłodzkich i Szalejowa Dolnego. Najmłodsza z Jaszkowej Dolnej w szeregach, której znajdują się dzieci w wieku od czterech do jedenastu lat – opowiada jeden z organizatorów.

Rywalizowano ze sobą w dwóch konkurencjach - sztafeta i bojówka. Pierwsze miejsce zajęła drużyna OSP Ołdrzychowice, drugie - OSP Szalejów Dolny, trzecie - OSP Jaszkowa Dolna. W kategorii drużyn młodzieżowych pierwsze miejsce zajęła drużyna OSP Ołdrzychowice, drugie – OSP Wojbórz, trzecie miejsce - OSP Szalejów Dolny. Wyróżnienie otrzymała młodzieżowa drużyna z Jaszkowej Dolnej.

- Trzy pierwsze drużyny wójt uhonorował dyplomami, pucharami i czekami, które drużyny będą mogły przeznaczyć na zakup sprzętu oraz – dodaje organizator.

Według organizatorów poziom zawodów był wyrównany, a uzyskane wyniki świadczą o dobrym przygotowaniu jednostek do prowadzenia działań ratowniczych.

bom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA