Express-Miejski.pl

Powiat na opolskich targach turystycznych „W Stronę Słońca”

Targi trwały 3 dni fot.: starostwo

Swoją ofertę turystyczną zaprezentował powiat i gminy na Międzynarodowych Targach Turystyki w Opolu.

Na stoisku Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej pojawiły się foldery, prospekty i inne materiały promujące powiat kłodzki. Ziemię kłodzką reprezentowało starostwo kłodzkie. Oprócz tego: Stowarzyszenia Gmin Ziemi Kłodzkiej, gmina Stronie Śląskie, gmina Bystrzyca Kłodzka, Uzdrowisko Lądek-Długopole. Swoje stoiska promocyjne przygotowali również przedstawiciele Uzdrowisk Kłodzkich PGU i Parku Miniatur Minieuroland z Kłodzka, który otrzymał wyróżnienie w kategorii atrakcja turystyczna.

- Na targach prezentowali się wystawcy z całego kraju, a także z zagranicy. W tym po raz pierwszy goszczono Ambasadę Filipin. Tegorocznym targom towarzyszyły liczne konkursy, występy, pokazy sportowe oraz spotkania z podróżnikami – informuje Marta Zilbert, rzeczniczka starostwa.

Gościem specjalnym był Tomek Michniewicz - dziennikarz, reportażysta, organizator wielu wypraw i ekspedycji. Oferta turystyczna ziemi kłodzkiej cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców Opola. Międzynarodowe Targi Turystyczne „W Stronę Słońca” zorganizowano po raz szesnasty.

bom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA