Express-Miejski.pl

Strażniczki z zakładu karnego rywalizowały ze strażnikami

Zawody zorganizowano po raz dziesiąty fot.: Marcin Zubowicz

14 drużyn funkcjonariuszy z zakładów karnych i aresztów śledczych z Dolnego Śląska wzięło udział w zawodach pożarniczych.

Drużyny strażników rywalizowały w ćwiczeniach bojowych oraz w sztafecie z przeszkodami. Nad przebiegiem zawodów czuwali zawodowi strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Kłodzku. W turnieju po raz pierwszy wystartowały też panie z Zakładu Karnego nr 1 we Wrocławiu.

- Najlepsza okazała się reprezentacja Aresztu Śledczego ze Świdnicy, która była szybsza od drużyny aresztu z Wrocławiu o 30 sekund. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z Zakładu Karnego nr 2 we Wrocławiu – informuje Julian Leszczuk, rzecznik kłodzkiego więzienia.

Zawody były okazją do wymiany doświadczeń, pokazu swoich umiejętności i zabawą integrującą funkcjonariuszy. W zawodach sportowo-pożarniczych jednostek służby więziennej rywalizowało 14 drużyn: Zakład Karny Kłodzko, Zakład Karny nr 2 Wrocław, Zakład Karny Zaręba, Zakład Karny Oleśnica, ZK Wołów, ZK Strzelin, ZK nr 1 Wrocław, ZK Głogów, Areszt Śledczy Dzierżoniów, Areszt Śledczy Jelenia Góra, Areszt Śledczy Wrocław, AŚ Lubań, AŚ Świdnica i AŚ Wałbrzych.

bom

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA