Express-Miejski.pl

35 miejscowości bierze udział w konkursie na najpiękniejszą wieś

[zdjęcie ilustracyjne] fot.: UG

Chodzi o wspieranie rozwoju gminy, pobudzanie lokalnej aktywności i integrację mieszkańców. Organizatorem jest gmina Kłodzko.

Ruszył cykliczny konkurs „Piękna i aktywna wieś Gminy Kłodzko 2016”. W trakcie trwania kwizu komisja cztery razy obejrzy wszystkie wsie i wystawi oceny za estetykę. Do ostatecznej oceny wliczone zostaną takie elementy jak - strona internetowa sołectwa, aktywność wsi na forum gminy i inicjatywy lokalne.

W ubiegłym roku najwięcej punktów otrzymało Żelazno zdobywając pierwszą nagrodę w wysokości 10 tys. zł. Kto w tym roku zwycięży? Wyniki poznamy podczas dożynek gminnych, które odbędą się 28 sierpnia w Jaszkowej Górnej.bom

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • 35 miejscowości bierze udział w konkursie na najpiękniejszą wieś

  2016-05-11 15:35:46

  bom

  Chodzi o wspieranie rozwoju gminy, pobudzanie lokalnej aktywności i integrację mieszkańców. Organizatorem jest gmina Kłodzko.

 • 2016-06-28 10:06:14

  gość: ~jmt

  ostatnio dodany post

  i tak wygra z góry wybrana wieś,nigdy nie jest bana pod uwagę zaangażowanie ludzi w małych wioskach gdzie nie ma kościoła,przychodni,szkoły,przedszkola,jest raptem ponad stu mieszkańców a starają się i robią co mogą a i tak kończą na miejscu w drugiej 10-tce,lub dostają wyróżnienie.Czy to mieszkańców wina że mieszkają gdzie mieszkają......

REKLAMA


REKLAMA