Express-Miejski.pl

Policjant znów na podium. Złoty medal dla Andrzeja Juszczaka

Andrzej Juszczak (pierwszy z lewej) fot.: policja

Aspirant sztabowy zdobył złoty medal na Mistrzostwach Policji w Pływaniu w Lublinie. To nie jedyny sukces funkcjonariusza.

Andrzej Juszczak był najszybszym w kategorii masters II na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym uzyskując złoty medal. W trakcie zawodów zdobył też dwa brązowe medale płynąc stylem grzbietowym i klasycznym. Mistrzostwa honorowym patronatem objął komendant główny policji, marszałek województwa lubelskiego i prezydent miasta. W turnieju wzięło udział 72 policjantów, w tym 18 pań z całej Polski.

Funkcjonariusz służy w policji od 25 lat i ma na swoim koncie wiele sukcesów sportowych. W 2006 roku w Mistrzostwach Policji MSWiA w Pływaniu i Ratownictwie Wodnym zdobył pierwsze miejsce. W 2012 był drugi na ósmych Międzynarodowych Mistrzostwach Policjantów w Pływaniu Długodystansowym w Kiekrzu.

W ubiegłym roku w Lublinie policjant zajął trzecie miejsce na dystansie 100 metrów i zdobył brązowy medal. Rok temu na Mistrzostwach Policji Andrzej Juszczak zajął pierwsze miejsce na dystansie 50 m i 100 m w stylu grzbietowym Masters dwa i zdobył dwa złote medale. Oprócz tego zdobył trzecie miejsce na dystansie 50 metrów stylem klasycznym w tej samej kategorii wiekowej i wywalczył brązowy medal.

bom

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Policjant znów na podium. Złoty medal dla Andrzeja Juszczaka

  2016-04-26 16:01:30

  bom

  Aspirant sztabowy zdobył złoty medal na Mistrzostwach Policji w Pływaniu w Lublinie. To nie jedyny sukces funkcjonariusza.

 • 2016-05-01 20:09:09

  gość: ~AS

  ostatnio dodany post

  Powinni go skierować na basen do nauki pływania

REKLAMA


REKLAMA