Express-Miejski.pl

SLD o wykluczeniu społecznym i budowie kopalni w Nowej Rudzie

Od lewej Andrzej Ochman i Kazimierz Drożdż fot.: SLD

Zjazd partii w Polanicy-Zdroju. Spotkanie zdominowały rozmowy o przyszłości Sojuszu.

Delegaci i zaproszeni goście - w tym przewodniczący dolnośląskiego SLD Radosław Mołoń i radny dolnośląski Marek Dyduch zwracali uwagę na komiczność zjednoczenia lewej strony sceny politycznej. Mówiono też o wielu inicjatywach gospodarczych i społecznych SLD oraz budowie kopalni w Nowej Rudzie.

- Podjęta uchwała zjazdu przede wszystkim skupia się na rozwiązywaniu problemów ważnych dla mieszkańców powiatu. Te problemy to brak tanich komunalnych mieszkań, zagrożenie wykluczeniem społecznym, brak dobrych dróg i kolei a przede wszystkim bezrobocie wynikające z zbyt małej ilości zakładów pracy – informuje Tomasz Chromiński z kłodzkiego SLD.

Podczas zjazdu na kolejną kadencję 40 delegatów wybrało przewodniczącego - Kazimierza Drożdża ze Stronia Śląskiego. Sekretarzem został Andrzej Ochman. Wiceprzewodniczącymi zostali Adam Łącki z Kłodzka oraz nowo wybrany Marcin Gruszka z Nowej Rudy. Do zarządu weszli nowi, młodzi działacze społecznych stowarzyszeń - Agnieszka Matusz z Nowej Rudy i Artur Gazda z Polanicy-Zdroju.

bom

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • SLD o wykluczeniu społecznym i budowie kopalni w Nowej Rudzie

    2018-02-08 22:38:11

    gość: ~noworudzianin

    ostatnio dodany post

    przestancie pieprzyc o kopalni. w nowej rudzie gruby Gruszka nic nie robi;dba o wlasny tylek w pow.urz.pracy.Dyduch rozwalil SLD W nowej RUDZIE a bedzie opowiadal bzdury przed wyborami. Trzeba utworzyc struktury partii ;pokazac sie i rozmawiac z ludzmi

REKLAMA


REKLAMA