Express-Miejski.pl

Po wieczorze kawalerskim włamał się do Teatru Zdrojowego i tam zasnął

[zdjęcie ilustracyjne] fot.: bom

Policjanci znaleźli na balkonie mężczyznę, który spał nago owinięty w kotarę. Okazało się, że wracając z wieczoru kawalerskiego włamał się do teatru i tam zasnął.

Drzwi do budynku zostały uszkodzone. Śpiącym włamywaczem okazał się 32 - letni mieszkaniec okolic Wrocławia, który został zaproszony do Polanicy na wieczór kawalerski swojego kolegi. Po spotkaniu przy alkoholu, mężczyzna po uprzednim wyłamaniu drzwi wdarł się do teatru i tam zasnął.

- Sprawca wyrwał szyld a następnie zerwał karnisz i kotarą przykrył swoje nagie ciało zasypiając na balkonie teatru. Policjanci po wejściu do pomieszczeń teatru zastali śpiącego nagiego mężczyznę – informuje Wioletta Martuszewska, rzeczniczka kłodzkiej policji.

Po przebudzeniu 32 - latek nie potrafił powiedzieć, w jaki sposób dostał się do budynku. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że ma jeszcze 2 promile alkoholu. Zatrzymany trafił do aresztu. Za zniszczenie mienia grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat. Mężczyzna zobowiązał się naprawić szkody.

bom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA