Express-Miejski.pl

Usunięto śmieci z potoku i posprzątano ulice

W potoku Jodłownik znaleziono setki plastikowych butelek i kanapę fot.: facebook

Wiosenne porządki w Kłodzku. Wysprzątano część potoku Jodłownik, w którym znajdowały się śmieci. Zasypano też dziury na parkingu przy Braci Gierymskich.

Trwa akcja sprzątania miasta. Więźniowie posprzątali wiele miejsc, w których wcześniej znajdowały się nieczystości m.in. uprzątnięto łącznik między ulicami Śląską i Karola Miarki. W ramach akcji sprzątane będą kolejne obszary miasta. To nie koniec. Wysprzątano też fragment potoku Jodłownik.

- Z koryta wybrano dużą ilość różnego rodzaju śmieci. W potoku obecnie znajduje się m.in. kanapa. Akcja sprzątania z pewnością jest potrzebna. Należy zadać pytanie - skąd te wszystkie śmieci znalazły się w potoku? - pyta burmistrz Michał Piszko.

Oprócz tego zasypano dziury na parkingu przy Braci Gierymskich. Wcześniej tworzyły się tam ogromne kałuże

bom

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Usunięto śmieci z potoku i posprzątano ulice

  2016-04-08 12:16:57

  bom

  Wiosenne porządki w Kłodzku. Wysprzątano część potoku Jodłownik, w którym znajdowały się śmieci. Zasypano też dziury na parkingu przy Braci Gierymskich.

 • 2016-04-10 08:45:55

  gość: ~piter

  ostatnio dodany post

  Niestety my Polacy jesteśmy niesamowitymi trolami. Dzień po czyszczeniu już widziałem butelki i papiery a wogóle ten rejon to jest zapomniany przez kogokolwiek. Wystarczy spojrzeć na plac przy ul śląskiej przed torami. Piękna wizytówka nikt się nim nie interesuje. Jedno wielkie wysypisko śmieci, gdzie straż miejska czyż oni nie są od pilnowania porządków. Dlaczego nie patrolują Kłodzka jeżdżą samochodami więc nie widzą jaki w mieście jest syf.

REKLAMA


REKLAMA