Express-Miejski.pl

Ruszy budowa parkingu na Spółdzielczej i remont sali w podstawówce

Wymiana parkietu ma zlikwidować brzydki zapach w sali sportowej [zdjęcie ilustracyjne] fot.: TD

W kwietniu ma ruszyć budowa parkingu przy Spółdzielczej na 30 miejsc. W maju remont sali gimnastycznej w szkole podstawowej.

Zatoczka parkingowa ma powstać naprzeciw pawilonów między ulicami Przyjaciół Dzieci a Jana Pawła II. W maju ma rozpocząć się remont sali sportowej w Szkole Podstawowej nr 3 w Kłodzku. Odnowione mają zostać szatnie i toalety. Obecny brzydki zapach ma zniknąć po wymianie parkietu.

- Modernizacja zakończy się w sierpniu. Lada dzień zostanie ogłoszony przetarg. Także w maju ruszą prace przy budowie oświetlenia ulic Lisiej, Pięknej i Różanej – informuje burmistrz Michał Piszko.

Przygotowywana jest również dokumentacja budowy skateparku, pumptracku oraz placu zabaw z siłownią zewnętrzną, które zlokalizowane będą w ośrodku sportowym.

bom

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Ruszy budowa parkingu na Spółdzielczej i remont sali w podstawówce

  2016-04-06 14:39:20

  bom

  W kwietniu ma ruszyć budowa parkingu przy Spółdzielczej na 30 miejsc. W maju remont sali gimnastycznej w szkole podstawowej.

 • 2016-04-06 22:07:58

  gość: ~tynfian

  Znakomicie, widać, że po roku przygotowania inwestycji nowy burmistrz pokazał co potrafi. Brawo - mimo takich obciążeń długami miasta

 • 2016-04-07 15:52:20

  gość: ~Anna

  Jak zobacze ukonczona budowe to wtedy bede bila brawo.

 • 2016-04-27 17:55:56

  gość: ~hehe

  ostatnio dodany post

  Poprzednia ekipa zaplanowała budowę parkingu, ci tylko będą kontynuować. Podpinają się pod nie zwoje plany i robią wodę z mózgu mieszkańcom bo liczą , że mają krótka pamięć.

REKLAMA


REKLAMA