Express-Miejski.pl

Weź udział w castingu do serialu „Komisja Morderstw”

W rolach głównych zagrają m.in. Krzysztof Pieczyński, Małgorzata Buczkowska, Paweł Małaszyński i Marcel Sabat fot.: K. Zatycki

W maju w Kudowie – Zdroju będą kręcić serial kryminalny pt. „Komisja Morderstw”. Twórcy filmu poszukują statystów w różnym wieku. Casting odbędzie się w centrum kultury.

Serial opowiada o grupie policjantów z wydziału spraw niewyjaśnionych. Kryminalne zagadki z przeszłości wpływają na współczesne sprawy, plączą losy ludzi i zmieniają bieg historii. Ostatecznie tajemnice ukryte w zakamarkach dolnośląskich archiwów wychodzą na jaw. Sprawy sprzed lat rozwiązują: inspektor Alicja Grześkowiak (Małgorzata Buczkowska), podinspektor Maciej Stasiński (Krzysztof Pieczyński), aspirant Dominik Hertz (Marcel Sabat). Towarzyszyć im będzie szalenie inteligentny doktor Adam Frejncz (Paweł Małaszyński).

Agencja Aktorska Edwin Film z Wrocławia zaprasza do współpracy mieszkańców Kudowy Zdroju i okolic. Do udziału w filmie poszukują kobiet i mężczyzn w wieku 20-70 lat, którzy wcielą się w role mieszkańców wioski a także dzieci w wieku 7-12 lat.

Casting (nabór statystów) odbędzie się 6 kwietnia (środa) w Centrum Kultury i Sportu w Kudowie Zdroju ulica Główna, w godzinach 11-17. Wszelkie szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu 71 780 50 59 i 71 780 59 27. Serial będzie emitowany jesienią na antenie TVP 2.

Zdjęcia do „Komisji Morderstw” kręcone będą m.in. we Wrocławiu, na zamkach w Kliczkowie i Książu, terenach poradzieckich w Krzywej, w Legnicy, Ząbkowicach, w Karkonoszach, Górach Sowich, na Stawach Milickich, na Ślęży, w Hucie Szkła Julia oraz w kompleksie Rise w okolicach Wałbrzycha

bom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA