Express-Miejski.pl

Panie związane z Kłodzkiem przeszły metamorfozę. Powstała wystawa

Podczas wernisażu odbył się koncert, pokaz kolekcji ubiorów artystycznych i licytacja prezentowanych fotografii fot.: facebook

Ponad sto osób wzięło udział w wernisażu fotograficznym „Siła Kobiet” w galerii Parter. Wystawa przedstawia portrety 16 pań związanych z ziemią kłodzką.

Panie na zdjęciach realizują się w różnych dziedzinach życia. Jeden z portretów przedstawia np. posłankę Monikę Wielichowską, która pochodzi z Nowej Rudy. Przed sesją fotograficzną wszystkie kobiety przyszły metamorfozę wykonaną profesjonalnym makijażem. Autorką pomysłu jest Anna Podgórska. Fotografie wykonała Marlena Solska, która od lat zajmuje się fotografią artystyczną.

- Sobotni wernisaż to nasza radość i sukces. Galeria Parter jak i Kawiarnia Nota Bene pękały w szwach. Dziękujemy wszystkim za przybycie, wsparcie, miłe słowa i za hojność podczas licytacji zdjęć. Podczas imprezy rozlosowana została sesja fotograficzna Metamorfozy w naszym wykonaniu – informuje na Facebooku Marlena Solska.

Pochodząca z Kłodzka autorka wykonuje zdjęcia reklamowe, biznesowe, portretowe i artystyczne. Jej fotografie możemy oglądać w kalendarzach i na wielkoformatowych wydrukach reklamowych. W fotografii artystycznej krąży wokół tematyki społecznej i prokobiecej. Portrety podkreślił profesjonalny makijaż i charakteryzacja w atelier. Bohaterkami zajęły się: Anna Paulina Podgórska, Izabela Dulian, Edyta Pawłów i Aleksandra Dutkiewicz. Podczas wernisażu odbył się również koncert, pokaz kolekcji ubiorów artystycznych oraz licytacja prezentowanych fotografii – uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na szczytne cele. Wystawę można oglądać do 10 kwietnia w galerii Parter przy pl. Jagiełły 1.

 

bom

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Panie związane z Kłodzkiem przeszły metamorfozę. Powstała wystawa

    2016-03-21 16:09:04

    bom

    Ponad sto osób wzięło udział w wernisażu fotograficznym „Siła Kobiet” w galerii Parter. Wystawa przedstawia portrety 16 pań związanych z ziemią kłodzką.

  • 2016-03-21 19:16:36

    gość: ~lutycka

    brakuje mi w tym swiatlym gronie krasnoludka stasia z pilawy czy wybitna monika ktora rozbudowywala przed wyborami 8-ke mogla by od czasu do czasu zaprosic malego stasia na jakies=otwarcie=przeciez niedawno byli nierozlacznym duetem na roznych otwarciach oj monia monia zapominasz o starym kumplu a jak z ta rozbudowa 8-ki???mysle ze przed nastepnymi wyborami monika nie zapomni o 8-ce

  • 2016-03-22 11:09:23

    gość: ~Anna

    ostatnio dodany post

    Marlena Solska nie jest autorką pomysłu!!!!!!!!!!!1 Kto to pisze!!!!

REKLAMA


REKLAMA