Express-Miejski.pl

Park miniatur jedzie z makietą „złotego pociągu” do Katowic

Precyzja wykonania i wizja modelarzy parku zachwyciła również dziennikarzy. Na zdjęciu Joanna Lamparska autorka książki „Złoty Pociąg. Krótka historia szaleństwa” fot.: Minieuroland

  Po sukcesie we Wrocławiu kłodzki Park Miniatur Minieuroland jedzie ze „złotym pociągiem” na targi do Katowic. To największe wydarzenie branży turystycznej na południu Polski.

Na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu stoisko z makietą „złotego pociągu” cieszyło się dużą popularnością. W trakcie imprezy ogłoszono konkurs na najlepsze stoisko. Głosami wystawców wygrał park z Kłodzka.

- Przez trzy dni nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Każdy mógł zobaczyć owiany legendami tajemniczy „złoty pociąg”, który był główną atrakcją stoiska Minieurolandu. W błysku reflektorów odbijały się sztabki złota ukryte w pancernych wagonach. Precyzja wykonania i wizja modelarzy parku zachwyciła dzieci i dorosłych – opowiada Tomasz Lasek, dyrektor marketingu Minieurolandu.

W dniach 18-20 marca w Katowicach odbędą się Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2016. To największe wydarzenie branży turystycznej na południu Polski i jedyna w kraju impreza, która jest swoistym turystycznym show.

- Na targi przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Złoty pociąg ponownie będzie zachwycał odwiedzających. Będzie można także podziwiać miniaturę wrocławskiego Ratusza oraz bramę wjazdową do zespołu pałacowego Zwinger w Dreźnie. To wszystko zatopione w pięknych aranżacjach kwiatowych stworzy niepowtarzalny klimat baśniowej krainy zapachów, kolorów i miniatur – zaprasza Tomasz Lasek.

Każdy kto weźmie udział w konkursie i losowaniu nagrody głównej otrzyma od parku miniatur upominek w postaci kwiatu prymulki. Będzie to również zapowiedź festiwalu kwiatów, który rozpocznie się w czerwcu i potrwa do jesieni w Minieurolandzie.

Jacek Bomersbach

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA