Zawodniczki z klubu „Orlęta” stanęły na podium

Zawody w Sulikowie fot.: GK

Sukces pingpongistek z Gminno Ludowego Klubu Sportowego „Orlęta” Krosnowice podczas Finału Wojewódzkich Dolnośląskich Igrzysk w tenisie stołowym.

Siedemnasty finał igrzysk Ludowych Zespołów Sportowych zorganizowano w Sulikowie (powiat zgorzelecki). W kategorii młodzik na najwyższym podium stanęła Aleksandra Satława, a jej koleżanka klubowa Natalia Kurzela zajęła trzecie miejsce. W kategorii kadet Adrianna Satława zdobyła srebrny medal a Oliwia Sołotwińska była trzecia.

Zawody rozgrywane były w czterech kategoriach wiekowych, w których łącznie wzięło udział 15 zawodników i zawodniczek z klubu „Orlęta” Krosnowice. Wszystkie cztery zawodniczki uzyskały awans na mistrzostwa polski, które odbędą się w dniach18 - 19 czerwca w Pleszewie.