Express-Miejski.pl

Policja sprawdza, czy mieszkaniec Nowej Rudy handlował „trawą”

[zdjęcie ilustracyjne] fot.: policja

35-latek przemycał samochodem marihuanę z Czech. Wpadł podczas kontroli w Nowej Rudzie. Zdradziło go nerwowe zachowanie.

Przy mężczyźnie znaleziono kilka porcji marihuany. Funkcjonariusze przeszukali też jego dom. W pomieszczeniach gospodarczych znaleźli pojemnik, w którym znajdowały się suszone szczyty roślinne konopi indyjskich. Łącznie policjanci zabezpieczyli prawie pół kilo „trawy”.

- Teraz funkcjonariusze sprawdzają, czy mężczyzna rozprowadzał środki odurzające, gdyż znaleziono przy nim również elektroniczną do porcjowania narkotyków. 35-latek tłumaczył się, że marihuanę przywiózł z Republiki Czeskiej – informuje Wioletta Martuszewska z kłodzkiej policji.

Na podstawie zabranego materiału dowodowego przedstawiono podejrzanemu zarzuty zakupu znacznej ilości środków odurzających. Zatrzymanemu grożą 3 lata więzienia.

bom

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Policja sprawdza, czy mieszkaniec Nowej Rudy handlował „trawą”

  2016-03-14 15:18:55

  bom

  35-latek przemycał samochodem marihuanę z Czech. Wpadł podczas kontroli w Nowej Rudzie. Zdradziło go nerwowe zachowanie.

 • 2016-04-19 16:04:51

  gość: ~Marta

  ostatnio dodany post

  No wiadomo że z Nowej Rudy.A nie czasem z Holandii ?A i teraz Straż Graniczna wzięła się ochoczo i uczciwie do pracy .Może nam nie wyrośnie następne pokolenie z obecnych gimnazjalistów straceńców życiowych opętanych nałogiem i schizą.

REKLAMA


REKLAMA