Express-Miejski.pl

Burmistrz Piszko dziękuje za udział w imprezie patriotycznej

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Kłodzku fot.: facebook

Kilkaset osób wzięło udział w obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w powiecie kłodzkim. W samym Kłodzku pobiegło 350 osób.

Biegi "Tropem Wilczym" zorganizowano w Woliborzu, Kłodzku, Kudowie-Zdroju, Szczytnej i Bystrzycy Kłodzkiej. W samym Kłodzku w imprezie wzięło udział 350 osób. Do wyboru były dwa dystanse. W trakcie uroczystości odbyło się nabożeństwo w intencji Polski i Polaków. Kwiaty złożono również przy dawnej siedzibie Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Kłodzku.

- Serdeczne dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w biegu, pojawili się na twierdzy i wspólnie spędzili minioną niedzielę. Szczególne podziękowania należą się 22. Karpackiemu Batalionowi Piechoty Górskiej, który także był tego dnia z nami – pisze na Facebooku burmistrz Michał Piszko.

Bieg zakończył się w Twierdzy Kłodzkiej, gdzie na uczestników czekała m.in. wojskowa grochówka i ognisko. Głównym organizatorem biegów w Polsce jest Fundacja Wolność i Demokracja.bom

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Burmistrz Piszko dziękuje za udział w imprezie patriotycznej

  2016-03-02 09:17:55

  bom

  Kilkaset osób wzięło udział w obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w powiecie kłodzkim. W samym Kłodzku pobiegło 350 osób.

 • 2016-03-02 19:03:22

  gość: ~lutycka

  ostatnio dodany post

  i prosze, antychrysty z platformy przypomnieli sobie ze byli jacys --zolnierze wykleci bo do tej pory to bauman i gros byli ich idolami a to ciekawe osobniki

REKLAMA


REKLAMA