Express-Miejski.pl

Sprzedawali marihuanę i amfetaminę. Mieli w domu tysiąc porcji

Amfetamina i marihuana [zdjęcie ilustracyjne] fot.: policja

Para dilerów z Bystrzycy Kłodzkiej sprzedawała narkotyki. Kobieta wpadła na gorącym uczynku podczas transakcji sprzedaży marihuany 15-latkowi.

Policja aresztowała 41-letniego mężczyznę i 35-letnią kobietę. Do zatrzymania doszło w chwili, gdy kobieta sprzedawała gimnazjaliście porcję narkotyków. W tym czasie 15-latek powinien być w szkole. W mieszkaniu dilerów znaleziono blisko tysiąc porcji amfetaminy i marihuany.

- Kobiecie i mężczyźnie przedstawiono zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, a także ich udzielania małoletnim w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Wobec 41-latka sąd zastosował areszt tymczasowy na 3 miesiące – informuje Wioletta Martuszewska z kłodzkiej policji.

To nie koniec. Okazało się, że mężczyzna w przeszłości był wielokrotnie karany za kradzieże i odbywał również kary w więzieniu. Za przestępstwa narkotykowe podejrzanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

bom

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Sprzedawali marihuanę i amfetaminę. Mieli w domu tysiąc porcji

  2016-02-23 10:09:43

  bom

  Para dilerów z Bystrzycy Kłodzkiej sprzedawała narkotyki. Kobieta wpadła na gorącym uczynku podczas transakcji sprzedaży marihuany 15-latkowi.

 • 2016-02-23 11:44:46

  gość: ~xprp

  To dla tych nastolatków , dzieci, taka ilość narkotyków , to one są ofiarami , masowych ataków z trucizną ! Czy to są celowe działania, czy chodzi o rodzaj zniewolenia ,żle młodzi są chronieni , powinni nie być karani ci przyłapani co biorą , lecz poddawani przymusowej terapii , gdzie skutecznie spierze im się mózg , by nie poddawali się namową, nie brali i chronili innych , by byli silni , gdy nie mają oparcia w rodzinie , przecież wszyscy chcemy mieć zdrowe społeczeństwo ! Za złapanie dilera , premia wysoka dla tych operacyjnych , a dla dilera wysoka kara pieniężna , na rzecz walki z narkomanią.Należało by się zastanowić , jak skutecznie , naprawdę walczyć z narkotykami , mam takie wrażenie że chcą wykończyć całą rzeszę młodych Polaków , tu więcej ofiarą by pomogli psychoterapie , psychoterapeuci , psycholodzy , niż te kary , i robienie z młodych kryminalistów , grupy psychologów , które by działały , nie w ośrodkach zamkniętych , lecz wnikały w to środowisko , przychodzili do domu , prali mózgi , nie wiem , wymyślcie coś mądrzejszego ! Co ich ochroni !

 • 2016-02-24 13:37:25

  gość: ~Ania

  ostatnio dodany post

  Dlaczego piszesz zeby ktos wymysliö cos madrego w tej sprawie,
  sprobuj cos sama wymyslic,

REKLAMA


REKLAMA