Express-Miejski.pl

Renata Surma otrzymała prestiżowy certyfikat

Renata Surma fot.: UMiG

Certyfikat „Dobrego Gospodarza 2015” otrzymała Renata Surma, burmistrz Bystrzycy Kłodzkiej. Organizatorem był portal dobrzypolitycy.pl.

Co roku portal wręcza 170 zaszczytnych tytułów włodarzom polskich miast. Głosować na radnych prezydentów, wójtów, starostów i burmistrzów można było za pomocą esemesów. Łącznie z grona 50 tysięcy osób uhonorowano 170 osób - laureatów „Dobrego Gospodarza”. Wśród uhonorowanych jest Renata Surma.

bom

10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Renata Surma otrzymała prestiżowy certyfikat

    2016-02-10 09:53:26

    bom

    Certyfikat „Dobrego Gospodarza 2015” otrzymała Renata Surma, burmistrz Bystrzycy Kłodzkiej. Organizatorem był portal dobrzypolitycy.pl.

  • 2016-02-10 14:06:55

    gość: ~GINA

    TO JEST PRAWDA LUDZIE BARDZO DOBRZE MÓWIĄ O SWOJEJ PANI BURMISTRZ , A WIADOMO BEZ PRACY NIE MA KOŁACZY TYLKO POZAZDROŚCIĆ BYSTRZYCY TO WIELKIE SZCZĘŚCIE MIEĆ TAKIEGO WIELKIEGO I MĄDREGO GOSPODARZA KTÓRY CHCE COŚ ZROBIĆ DLA LUDZI I SWOJEJ MAŁEJ OJCZYZNY I TAKICH LUDZI POLSKA POTRZEBUJE ! ODPOWIEDNI MĄDRY CZŁOWIEK NA TYM STANOWISKU BRAWO !!! BRAWO!!!

  • 2016-02-10 22:32:10

    gość: ~KOP

    A Ty tak na poważnie czy dla jaj ? Na czym polega "mądrość" tego człowieka tzn. Burmistrza?

  • 2016-02-14 18:53:14

    gość: ~mieszkanka

    Bystrzyca I rozwój???? he he he
    Z której strony?
    Czy chodzi o wyremontowany ryneczek za unijne pieniądze?
    W każdym mieście tak zrobili.
    A poza tym wszelkie opłaty prawie jak w stolicy, a przecież to pipidówa gdzie psy duuupami szczekają
    Przejdź się ulicami Bystrzycy, szczególnie starówką, ale weź maskę przeciwgazową , bo strasznie śmierdzi z kanałów.
    Zobacz jak kwitnie handel, wszystko plajtuje oprócz ciucharni.
    A najśmieszniejszy jest ten napis przy wjeździe do Bystrzycy : Bystrzycka strefa ekonomiczna, a dookoła ugory i śmieci.
    Turyści na chwilkę wjadą i szybko uciekają.
    A M.Gessler najlepiej pokazała tę surmową gospodarność i to na całą Polskę.

  • 2016-09-27 12:27:36

    gość: ~Piotr

    Mieszkanko zasrana! Jeżeli jesteś taka mądra, to pokaż, co można zrobić, żeby Bystrzyca Kłodzka była lepsza. Najgorsi są tacy anonimowi oceniający. Nic nie zrobi, a ma tak dużo do powiedzenia. Zatem weź się leniu do roboty i pokaż.

  • 2016-02-11 09:05:36

    gość: ~GINA

    Na poważnie , mądrość polega na tym że Bystrzyca się rozwija za jej panowania , to widać , dlatego wygrała następną kadencję i wygra ponownie , niektóre miasta mają szczęście do pracusi z entuzjazmem , no cóż my możemy tylko pozazdrościć .

  • 2016-02-13 13:03:01

    gość: ~KOP

    Konkrety GINA, w jakim aspekcie Bystrzyca się rozwija bo robienie z miasta skansenu to żaden sukces tylko porażka.

  • 2016-02-13 22:22:03

    gość: ~GINA

    Mylisz się KOP , wszystko , co inne , oryginalne , czym bardziej dziwaczne , tym lepsze , powtarzam inne , coś co wzbudzi zainteresowanie , ciekawość , przyciągnie fantazją , ma miejsce bytu , a jeden interes będzie początkiem następnego , to co spełnia czyjeś pragnienia itp , ja np bym chciała , zobaczyć nasz kraj ( niektóre miejsca)lecąc balonem.... w wakacyjny ciepły dzień.,

  • 2016-02-16 21:45:35

    gość: ~KOP

    GINA, zejdź na ziemię. Ty swoje mieszkanie urządzasz dla siebie czy dla gości?

  • 2021-01-04 14:00:38

    gość: ~Kris

    ostatnio dodany post

    Konkurs sms-owy??? to Pani Renata musiała zapłacić duży rachunek za tel. Mało jest tak zaniedbanych miasteczek i gmin w Polsce jak Bystrzyca Kłodzka, szkoda patrzeć jak to piękne miasto popada w ruinę przy oklaskach radnych, certyfikatach i nagrodach.