Express-Miejski.pl

Pobili człowieka i zabrali mu portfel, w którym było 20 złotych

[zdjęcie ilustracyjne] fot.: bom

W centrum miasta kobieta i mężczyzna zaatakowali 31-letniego mieszkańca. Pobili go i ukradli portfel, w którym były m.in. dokumenty i niewielka suma pieniędzy.

Poszkodowany mieszkaniec Kłodzka zgłosił się na komendę i opowiedział, co go spotkało. Kiedy 31-latek szedł ulicą w pewnym momencie podbiegła do niego para młodych ludzi, która go zaatakowała. Mieszkaniec został pobity i okradziony.

- Na podstawie zebranych informacji o okolicznościach uzyskano rysopis napastników. Funkcjonariusze szybko ustalili też podejrzanych. Na drugi dzień po zdarzeniu zostali oni zatrzymani. Podejrzanymi w sprawie okazali się mieszkańcy Kłodzka - 19-letnia kobieta oraz 26-letni mężczyzna – informuje Wioletta Martuszewska z kłodzkiej policji.

Bandyci ukryli portfel w pomieszczeniu gospodarczym na dziesiątym piętrze wieżowca. Jednak szybko znaleźli go policjanci. W środku nie było już pieniędzy ani dokumentów. Wczoraj podejrzani usłyszeli zarzuty. Zaraz po przesłuchaniu prokurator w Kłodzku wobec podejrzanych zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru i poręczenia majątkowego. Za rozbój grozi im 12 lat więzienia.

bom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA