Express-Miejski.pl

Weź sprawy w swoje ręce i wypełnij ankietę. Masz czas do 16 listopada

Strategia jest dokumentem określającym kierunek rozwoju powiatu [zdjęcie ilustracyjne] fot.: Marcin Dąbrowski

  Chcesz mieć wpływ na remonty dróg? Masz zamiar poprawić dostęp do służby zdrowia? A może chcesz zainicjować pomysł na nowy szlak turystyczny? Wypełnij ankietę na stronie starostwa.

Ankieta dotyczy Strategii Rozwoju Powiatu Kłodzkiego na lata 2016 - 2020. W tabelce znajdują się punkty dotyczące m.in. rozwoju gospodarczego powiatu, transportu i bezpieczeństwa, zdrowia i pomocy społecznej oraz kultury, szkół i sportu. Ankietę można pobrać ze strony internetowej starostwa.

- Dokument jest krótki i maksymalnie uproszczony. Pytania dotyczą sześciu ważnych obszarów. Jeśli, ktoś nie ma internetu ankiety może wypełnić w naszym biurze obsługi klienta. Rozpatrywać je będzie zespół, który opracuje strategię rozwoju. Każdy może do ankiety dołączyć swoje uwagi i pomysły - mówi Grzegorz Dredys, sekretarz w starostwie.

Strategia jest dokumentem określającym kierunek rozwoju powiatu. Zapisy są podstawą podejmowania ważnych decyzji przez urzędników. Dokument ten jest również dostosowaniem się do standardów panujących w Unii i niezbędny do pozyskiwaniu funduszy. Wynikiem ankiet będzie wypracowanie celów strategicznych. Ankieta jest anonimowa. Prosimy o przesyłanie wypełnionych ankiet do dnia 16 listopada mejlem na adres: k.wdowiak@powiat.klodzko.pl  lub złożenie w Biurze Obsługi Klienta. 

Jacek Bomersbach

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA