Express-Miejski.pl

Tomasz Siemoniak odwiedzi Kłodzko

Tomasz Siemoniak fot.: mp

Tomasz Siemoniak, który w wyborach do sejmu w okręgu wałbrzyskim uzyskał największa ilość głosów, odwiedzi dziś Wałbrzych, Świdnicę oraz Kłodzko.

"Jedynka" na listach Platformy Obywatelskiej o godz. 12.30 przybędzie do Wałbrzycha, gdzie na tamtejszym rynku spotka się z mieszkańcami i przedstawicielami prasy. Będą mu towarzyszyć lokalni posłowie, którzy w okręgu wałbrzyskim wywalczyli poselskie mandaty. 45 minut później wicepremier spotka się z prezydentką Świdnicy - Beatą Moskal Słaniewską w tamtejszym magistracie. Po spotkaniu będzie uczestniczył w briefingu prasowym na świdnickim rynku.

Kwadrans po 15 Tomasz Siemoniak pojawi się w Kłodzku. Z tej okazji  w centrum miasta odbędzie sie konferencja prasowa, w której oprócz wicepremiera uczestniczyła będzie Monika Wielichowska.

Głównym celem spotkań w większych miastach regionu jest złożenie podziękowań wyborcom za oddane głosy. W tegorocznych wyborach parlamentarnych Siemoniak otrzymał ich 30 876 i był to zdecydowanie najlepszy wynik wśród kandydatów na posłów w okręgu wałbrzyskim.

sm. / Express-Miejski.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Tomasz Siemoniak odwiedzi Kłodzko

  2015-10-28 09:42:20

  sm. / Express-Miejski.pl

  Tomasz Siemoniak, który w wyborach do sejmu w okręgu wałbrzyskim uzyskał największa ilość głosów, odwiedzi dziś Wałbrzych, Świdnicę oraz Kłodzko.

 • 2015-10-28 14:22:06

  gość: ~tomek

  ostatnio dodany post

  WICEPREMIER SIEMONIAK niech publicznie wyjaśni postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowie na pytania: Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z wydziału operacyjno-rozpoznawczego ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań, co to oznacz a i jaka jest wartość dowodowa takiego rozpytania nie muszę tłumaczyc. Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r A SIEMONIAK niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów. Dlaczego pokrzywdzony nie otrzymał informacji mimo upływu 5 lat na temat zakresu i wyników kontroli.

REKLAMA


REKLAMA