Express-Miejski.pl

Kolejne zderzenie pod parkiem miniatur

To już drugie zdarzenie pod parkiem miniatur w ostatnich dniach... fot.: Express-Miejski.pl

Po kolizji z udziałem samochodu ciężarowego tym razem przy kłodzkim parku miniatur zderzyły się dwa auta osobowe. W rezultacie ucierpiały cztery osoby.

Kierujący samochodem marki Ford nie zachował właściwej odległości i najechał na tył auta marki KIA, który w ostatniej chwili zatrzymał się, żeby przepuścić pieszą. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały cztery osoby, w tym dziecko. Początkowo droga była zablokowana, a ruch odbywał się wahadłowo. Obecnie nie ma już problemów, szosa jest przejezdna.

Maciej Pawłowski

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Kolejne zderzenie pod parkiem miniatur

  2015-09-26 22:06:58

  Maciej Pawłowski

  Po kolizji z udziałem samochodu ciężarowego tym razem przy kłodzkim parku miniatur zderzyły się dwa auta osobowe. W rezultacie ucierpiały cztery osoby.

 • 2015-09-27 10:38:24

  gość: ~Dorota

  Co jeszcze musi się wydarzyć, aby ktoś zauważył, jak niebezpieczne jest przejście do parku miniatur? Na bardzo ruchliwej drodze piesi dosłownie przebiegają między samochodami, nie ma jakiegokolwiek oznaczenia, że w tym miejscu można przejść przez jezdnię. Czy ktoś musi zginąć? Przy każdym wypadku czytam, że kierowca nie zachował bezpiecznej odległości, a kto pozwolił na usytuowanie parkingu po drugiej stronie drogi, bez przejścia dla pieszych?

 • 2015-09-28 07:16:18

  gość: ~banery

  Dokładnie ma Pani rację, również nie rozumiem jak mogli tak bezmyślnie zrobić parking. Banerów mają pełno jeden obok drugiego ale o zmianie na drodze to już nie pomyśleli, aby było bezpiecznie do nich dotrzeć.

 • 2015-09-28 07:26:47

  gość: ~Gość II

  ostatnio dodany post

  Parking powstał prawdopodobnie nielegalnie samowola budowlana .
  Stąd nie może być tam przejścia dla pieszych .
  Parkingu dla samochodów też tam nie może być z wielu powodów

  Do trzech razy sztuka tylko patrzeć jak ktoś straci życie !!!!.
  I CO WTEDY KTO ODPOWIE ?.

REKLAMA


REKLAMA